Korzyść z Medicare: prywatne ubezpieczenie zdrowotne za pośrednictwem Medicare

Plany świadczeń lekarskich ('część C' ') są zobowiązane do pokrycia tych samych usług, które obejmuje oryginał lekarstwa. Niektóre mogą również obejmować leki na receptę i opiekę dentystyczną lub opiekę wzroku.

Plany korzyści z programu Medicare mogą przynieść Ci zniżki lub zapłacić za usługi, które nie mogą pokryć oryginalne lekarstwa. Jednakże plany świadczeń lekarskich są zarządzane przez prywatnych ubezpieczycieli zdrowotnych i będziesz zobowiązany do przestrzegania zasad planu. Oryginalny lekarz pozwala zobaczyć prawie każdego lekarza i udać się do jakiegokolwiek szpitala, który przyjmuje lekarstwa, co większość akceptantów akceptuje. Z planami korzyści lekarskich, zwykle ogranicza się do lekarzy i szpitali wchodzących w skład sieci planowej. Być może trzeba skierować Cię do specjalistów.

Więc musisz się zastanowić, jakiego rodzaju opieki medycznej potrzebujesz - i czego możesz sobie pozwolić - przy podejmowaniu decyzji między oryginalnym lekarstwem a planem świadczeń lekarskich.

Aby uzyskać plan świadczeń z ubezpieczeniami lekarskimi, musisz mieć już Medicare część A i część B.

Będziesz miał wiele planów na świadczenia usług medycznych, które mają być wybrane, a dostępne plany różnią się w zależności od regionu. Aby dowiedzieć się, co jest dostępne w Twoim obszarze, skorzystaj z wyszukiwarki osobistej online medicare.

Pomimo, że nie musisz płacić części premii, musisz zapłacić 'standardową' premię miesięczną części B, która wynosi 134 USD w 2017 roku. Osoby z wyższym dochodem (dochód gospodarstw domowych powyżej 170 000 USD) będą płacić wyższe składki W skali przesuwnej, z dostosowaniem w wysokości od około 53 do 295 dolarów miesięcznie, a maksymalna premia wyniesie 428,60 USD, ale jeśli otrzymasz świadczenia z tytułu ubezpieczenia społecznego, standardowa składka będzie niższa, ponieważ składka części B wzrosła więcej niż koszt W porównaniu do 2017 świadczeń z ubezpieczeń społecznych, jeśli ma to zastosowanie, standardowa premia wynosi około 109 dolarów.

Poza tym, może być konieczne zapłacenie comiesięcznej premii za plan świadczeń z ubezpieczeniem leków, chociaż wiele planów w ogóle nie przynosi żadnych dodatkowych kosztów miesięcznych. Cena zależy od Twojego planu.

Oto inne fakty, które warto rozważyć przed zapisaniem się na plan pomocy lekarskiej:

  • Możesz przystąpić do programu świadczeń lekarskich w okresie wstępnego zapisu, który trwa trzy miesiące przed i trzy miesiące po miesiącu, w którym zmieniłeś 65 lat.
  • Następnie możesz dołączyć, przełączać lub upuścić zasięg w trakcie rocznego otwarcia okresu rejestracji między dniem. 15 i dec. 7, z zasięgiem kopania w jan. 1. potem między janem. 1 i feb. 14, jeśli zdecydujesz, możesz wrócić do oryginalnego lekarstwa. Pamiętaj, że mogę upuścić swój plan lekarstwa, masz tylko do feb. 14, aby dołączyć do planu lekarstwa na receptę lekarstwa, aby dodać pokrycie leków. Podczas jan. 1-feb. 14, nie możesz ponownie zapisać się na plan świadczeń z tytułu świadczeń lekarskich, przełączyć się z jednego planu pomocy na świadczenia lekarstwa na inny, przełączyć się z jednego planu leków na receptę na lek drugiego lekarza lub zrezygnować z planu lekarskiego oszczędności medycznych.
  • Możesz zmienić się na 5-gwiazdkowy plan, oceniany przez lekarza, (jeśli jest w Twoim regionie) w dowolnym momencie w ciągu roku, choć raz możesz zmienić ten przełącznik tylko raz. Plan korzyści lekarskich, który obejmuje pokrycie leków na receptę w ramach planu 5-gwiazdkowego leczenia, które nie straci zasięgu leków. Musisz poczekać do następnego otwartego okresu rejestracji, aby wybrać plan leków na receptę części D i być może musisz zapłacić karę za późniejszy zapis.
  • Jeśli masz ubezpieczenie z powodu niepełnosprawności, możesz dołączyć do niego w okresie 7 miesięcy, który rozpoczyna się 3 miesiące przed Twoim 25-tym miesiącem niepełnosprawności i kończy się 3 miesiące po Twoim 25. miesiącu kalek.
  • Jeśli jesteś w programie świadczeń lekarskich, nie możesz także zarejestrować się w celu uzyskania zasady mediatury. Że jeśli masz politykę medyczną i dołącz do planu pomocy lekarskiej, możesz stracić stałą politykę medyczną.
  • Jeśli korzystasz z programu świadczeń lekarskich, który oferuje pokrycie lekarstw na receptę, nie możesz zarejestrować się w oddzielnym planie lekarstwa na receptę lekarską.
  • Jeśli masz chorobę nerek w fazie końcowej, nie możesz skorzystać z programu pomocy lekarskiej. Można jednak zakwalifikować się do specjalnego planu pomocy lekarskiej, jeśli jest dostępny w Twoim regionie.

Więcej informacji na temat planów świadczeń lekarskich można znaleźć na stronie internetowej Medicare lub dzwonić pod numer 800-MEDICARE (1-800-633-4227).