Frizzy produktów do włosów, środków domowych i nie tylko

W każdym wydaniu magazynu WebMD nasi eksperci odpowiadają na Twoje pytania dotyczące pielęgnacji skóry, piękna, makijażu, pielęgnacji włosów i innych. W numerze z września 2010 r. Lily ramos, 35 lat, dyrektor operacyjny firmy orlando, poprosił o poradę dotyczącą szorstkich, odlatujących włosów. W celu uzyskania zaleceń skontaktowaliśmy się zarówno z ni 'kita wilson, wiceprezesem laboratoriów kosmopolitycznych w Fairfield, N.J. i odrzutowcach, sławnej stylistyce i właścicielu salonu fryzjerskiego jet rhys, w san diego.

Pyt. Moje włosy są tak zwariowane. Jak mogę je oswoić, nie powodując zbyt tłustego smaku?

Najlepszy wybór Ni 'Kita Wilson:

Zanim będziesz mógł zwyciężać frizz, musisz zrozumieć, co go powoduje: za dużo wilgoci i za mało wilgoci. Gdy jest wilgotna, wilgoć z powietrza penetruje wałek włosów, powodując pęknięcia splotów i wygląd szorstki, gdy włosy są zbyt suche lub uszkodzone, rozwija się ładunek ujemny, który powoduje, że nici nie odpychają się, co czyni bardziej widocznymi włosami.

Włosy kręcone będą korzystać z produktów, które blokują wilgoć, a jednocześnie blokują zewnętrzną wilgoć. Lubię Curlfriends tame smoothing serum ($ 11.99), który zawiera dimetikon, doskonały środek uszczelniający.

Osoby z prostymi lub zniszczonymi włosami mogą odpychać się z klimatyzatorami, które nasycają porowatych obszarów. Spróbuj bibułki z trójnogłośną końcówką z neutrogeny <6> (6,99 USD), lekki balsam, który uszczelnia końce i zmniejsza ładunek ujemny. Proste włosy mogą również korzystać ze kroplów sennych TIGI S-factor (31 USD), które zwiększają połysk i zapobiegają zepsuciu wilgoci z rany.

Ludzie z delikatnymi włosami powinni trzymać się mgiełki zawierającej lekkie oleje. Ellin lavar textures instantshine (7,99 USD) zawiera oleje z orzechów, które skutecznie zwalczają muchy bez zacierania. Używaj produktów typu frizz, które są często tłuste, przy użyciu lekkiej dłoni. Zaczynaj od wielkości grochu, aby uniknąć przesadzenia.

Najlepszy wybór Jet rhys:

Moja sztuczka przywracania wilgoci i zdrowia do kręconych włosów jest mgłą Infusium 23 w trakcie leczenia i / Odnowić (7,99 USD). Następnie przekręcam loki za pomocą palca i osuszam na sucho lub wysuszono przez dyfuzor. To blokuje frizz i posiada loki z lekkich silikonów bez zaciemnienia.

 • / P>

  Wiele składników walczących smagami może sprawić, że włosy wyglądają na oleje, a nie błyszczące i eleganckie. Podoba mi się Pocałuj moją twarz żelowi do stylizacji na zarządzanie (8,95 dolarów), ponieważ jest lekki, ale wystarczająco wytrzymały, aby zachować styl i chroni delikatne nici przed wilgocią.

  Jeśli masz wątpliwości, urządzenie do lakierowania rozpyłowego Citroël (3,99 USD) jest moim przejściem. Działa na każdy typ włosów, nie zawiera alkoholu suszącego, a ponieważ jest w formie rozpylania, silikon przebiega w super-drobnej mgle.

  Upewnij się, że produkty do walki z frizzą mogą naprawdę działać, chodzi o wyschnięcie. Rozluźnij włosy w wysokiej temperaturze, aż wyschnie 80\%, a następnie produkt skończysz i skończysz, a więcej wody, którą usuniesz przed zastosowaniem produktu, tym bardziej, że pomogą Ci utrzymać swój styl i walczyć z frizzem.

  Środki zaradcze dla włosów kręconych

  Rhys sugeruje użycie tych przydatnych przedmiotów w celu umycia muchów:

  Balsam do ust: odrobinę balsamu nie woskowego (jak wazelina) na wierzchołkach palców i użyj go do delikatnych włosów dziecka.

  Balsam do rąk: po zmiękczeniu skóry, użyj nadmiaru na dłoniach, aby wygładzić kiwające kawałki.

  Blacha suszarki: Trzymaj środek do prania tkanin miękkich w torebce i uruchom go na niciach, aby zwalczać lotniski.

  Stała osłona do opryskiwania: przydatny produkt może zatrzymać statyczne przyleganie, ale lekka mgła na pędzelku również sprawia, że ​​smażone kawałki leżą płasko.

  Oliwa z oliwek: ogrzać trzy lub cztery krople w dłoniach i wygładzić niesforne pasma, dodając połysk.

  Opinie wyrażone w tej sekcji dotyczą ekspertów i nie są opiniami WHTT. WebMD nie popiera konkretnego produktu, usługi lub leczenia.