Przeciwdziałanie starzeniom pielęgnacji skóry i terapii

Whitney bowe, MD dermatolog i asystent medyczny ds. Usług laserowych i kosmetycznych w zaawansowanej dermatologii, komputerach PC w mieście new york i dworku briarcliff, new york

Jakie nowe badania zwróciły Twoją uwagę?

Badania wykazują, że można rozwinąć oznaki starzenia, takie jak zmarszczki i plamy brązowe, z podczerwieni i ciepła. Że światło ultrafioletowe było przyczyną większości uszkodzeń skóry, ale pojawiające się badania wykazują, że ciepło może również powodować zapalenie i uszkodzenie, w tym przedwczesne starzenie się.

Co z innowacjami w składnikach?

Nowe formy kwasu hialuronowego przechodzą do zastrzyków do iniekcji, a także miejscowych produktów. Kwas hialuronowy jest podstawą pielęgnacji skóry, ponieważ jest tak skuteczny w nawilżaniu skóry i dodaniu wilgoci. Cząsteczka jest tweed tak, że trwa długo i wnika głęboko w skórę. To jest w nowych produktach bez recepty, które działają jak wypełniacze do podnoszenia, napinania i zwiększenia objętości.

Dodałeś nowe procedury do swojej praktyki?

Dwie nowe technologie obecnie dotyczą tłuszczu pod brodą. Ludzie często narzekają, że obszar ten osłabia i sprawia, że ​​wyglądają starsze. Aż do tej pory nie mieliśmy minimalnie inwazyjnego sposobu skutecznego leczenia tego obszaru, ale zacząłem używać kybella, która jest kwasem, który rozpuszcza tłuszcz i coolmini, urządzenie, które zamraża tłuszcz. W wyniku tego szczęka wygląda bardziej wyrafinowany, a skóra odnowiła jędrność. Mogę korzystać z tych opcji razem lub wybrać jeden z nich na podstawie potrzeb pacjenta. Cieszę się, że w końcu mam opcje nonsurgiczne, aby kierować takie szczególne obawy.

Jaki jest największy trend, jaki ostatnio obserwowałeś?

Widzę znaczny wzrost liczby mężczyzn, którzy szukają procedur kosmetycznych, a to się dzieje wszędzie - w zeszłym roku 10\% zabiegów kosmetycznych wykonywano u mężczyzn, a najczęstsze wnioski dotyczyły zastrzyków, wypełniaczy i botulinum Toksyna, słyszy też skargi na zmęczoną, utratę masy mięśniowej twarzy, pragnienie bardziej zdefiniowanej szczęki i leczenie zmarszczek czołowych.

Katherine holcomb, MD, dermatolog w nowym orleans i asystent kliniczny profesor dermatologii w tulane university school of medicine

Jakie są Twoje trendy w pielęgnacji skóry?

Ludzie stają się bardziej świadomi tego, co wkładają do ciała i jak wpływa na ich skórę. Teraz obserwujemy badania, które wskazują, w jaki sposób przeciwzapalne suplementy mogą poprawić nawilżenie i wygląd skóry oraz poprawić trądzik i trądzik różowaty. Poświęcam dużo więcej czasu moim pacjentom, omawiając znaczenie diety w odniesieniu do skóry. Jestem osobiście zainteresowany zaletami omega-3 i możliwości poprawy skóry od wewnątrz.

Co nowego lub obiecujących procedur?

Microneedling nie jest nową procedurą, ale widzę dużą szansę na poszerzenie jej stosowania. Pomysł polega na uszkodzeniu skóry w sposób kontrolowany - przy użyciu urządzenia, które lekarz używa do tworzenia małych nakłuć na powierzchni. Zastosuj aktywny składnik poprawiający blizny, pory, zmarszczki, pigmentację i rozstępy - możliwości są nieograniczone. Badania wykazują, że uszkadzając skórę można 'przesłać' wiadomość 'głęboko w skórę skóry, aby utworzyć nowy kolagen i Elastynę - a po włączeniu odpowiedniego leczenia miejscowego można zobaczyć imponujące wyniki.

Czy są jakieś nowe zabiegi, które chcesz wkrótce wprowadzić do swojej praktyki?

Nasza oferta wypełniaczy do iniekcji będzie się rozwinąć, ponieważ alternatywy z innych krajów staną się dostępne w nowych wypełniaczach w Stanach Zjednoczonych, w tym wulgarnych i teosjalnych, które stosują różne formy kwasu hialuronowego, aby dodać linie podnoszące i gładkie, oferując pacjentom większy wybór. I ewolus będzie nową iniektorką neurotoksyczną, która wydaje się być równie skuteczna jak botoks. Ilekroć mam więcej opcji dla moich pacjentów, jestem podekscytowany.

Jeremy Green, MD, dermatolog, asystent kliniczny profesora dermatologii na uniwersytecie w Miami

Czy masz jakieś nowe zabiegi?

Cellfina jest prawdopodobnie najgorętszym nowym zabiegiem dla mnie. Do tej pory nic nie jest tak skuteczne w leczeniu cellulitu, jest minimalnie inwazyjną procedurą, która uwalnia włókniste pasma, które powodują wgłębienia cellulitu i wydaje się być trwałym roztworem do wygładzania cellulitu.

Jakie nowe techniki wykorzystujesz w praktyce?

Łącząc neurotoksynę z innymi terapiami w celu uzyskania lepszych wyników, dla pacjenta bliznowatego, wstrzyknięto neurotoksynę przed wykonaniem zabiegu laserowego, a teraz blizna jest prawie niewidoczna. Odprężenie mięśni wokół blizny pomaga skórze gojenia szybciej. Ja również wstrzykując neurotoksynę przed fraxel, więc zmarszczki są zrelaksowane i laser może łatwiej skierować się do leżącej pod nią tkanki. Ten sam pomysł współpracuje z ultherapią w leczeniu cellulitu.

Co z nowościami, które Cię podniecają?

probiotyki. Wszyscy wiemy, że dobre bakterie w jelicie mogą być zdrowe, więc ten sam pomysł może mieć zastosowanie do skóry - że niektóre bakterie są pomocne w utrzymaniu zdrowej skóry. Procter & Hazard opatentował miejscowy probiotyk, który jest zgodny ze skórą biome (dobre bakterie skóry). Mogłoby to być stosowane w pielęgnacji skóry i makijażu. To jest ciekawy nowy kierunek w pielęgnacji skóry.

Znajdź więcej artykułów, przeglądaj problemy i przeczytaj bieżące wydanie 'magazynu WHTT'.