Czy naciągamy kopertę antyalkoholową?

Blogi i tabloidy niedawno przeraziły się z niepotwierdzonymi plotkami, że piosenkarka i aktorka, Jessica Simpson, dostały zastrzyki z botoksu, by sparaliżować zmarszczki i wypełniacze warg, by wyczerpać uśmiech.

A chociaż simpson, który miał zaledwie 25 lat, może wydawać się młody na zmarszczki, chirurgowie plastyczni informują WHTT, że na lepsze lub gorsze, wielu 20 i 30 lat stara się o takie zapobiegawcze zabiegi plastyczne, aby rzeczywiście próbować i zatrzymywać Starzenie się, zanim zacznie się w przeciwieństwie do zatrzymania go w swoich ścieżkach, gdy tylko się zacznie.

'Ogólnie rzecz ujmując, jest to tendencja, na którą będziemy widzieć więcej' - mówi prof. Julius W. few, MD, asystent profesora chirurgii plastycznej w szkole medycyny feinberg w północno-zachodniej północy w chicago.

Anatomia zmarszczki

'jak się starzeje i traci elastyczność skóry, zmarszczki i zmarszczki stają się bardziej trwałe', wyjaśnia. Że 'nie jest nierozsądne, aby sądzić, że wykonywanie pewnych rzeczy zapobiegawczych, takich jak używanie ochrony przeciwsłonecznej lub wstrzykiwanie botoksów, może zahamować proces', dodając, że nie zostało to udowodnione naukowo.

'To rozsądne wrażenie, że jeśli ktoś miałby regularnie regularnie zastrzykować botoksowe podtrzymanie, to teoretycznie mogą spowolnić rozwój zmarszczek', mówi.

Według statystyk z amerykańskiego Towarzystwa Estetycznej Chirurgii Plastycznej (ASAPS), zastrzyki botoksowe były największą procedurą nieoperacyjną wśród 35- do 50-latków w 2005 roku. Wstrzyknięcia botoksem blokują sygnały od nerwów do mięśni. W rezultacie wtryskiwany mięsień nie może już się kurczyć, co powoduje, że zmarszczki się rozluźniają i łagodzą.

W przypadku osób w późnych latach 20. lub wczesnych lat trzydziestych, którzy dopiero zaczynają pogarszać się lub zmarszczki, botox jest doskonałym rozwiązaniem, ponieważ może wyeliminować te problemy, a także może spowolnić rozwój głębiej Marnować, mało mówi.

Ale to nie wszyscy generatorzy robią, aby odwrócić czas. Widzimy również wzrost skóry nawilżającej - mówi niewielu - kobiety, które we wczesnych latach 30. i 20. wieku rozwinęły się Wczesne słońce lub inne blizny trądzikowe decydują się na mikrodermabrazję lub nonparatywne laserowe nawilżenie skóry, a to również przyczynia się do spowolnienia procesu starzenia się i zachowuje się jak narzędzie zapobiegawcze '. Podczas mikrodermabrazji lekarz rozbije drobne kryształki W celu usunięcia martwej skóry.

Ale kupujący uważaj, nie ma pewnego sposobu, aby zapobiec starzeniu się. 'Nie jest właściwe, aby zapobiec wszystkim oznakom starzenia się. Jeśli ktoś mówi: 'Nie chcę, aby jakikolwiek miot w mojej twarzy się ruszył, bo nie chcę się starzeć', to byłoby niewłaściwe i nienaturalne ', mówi kilka.

'Myślę, że widzimy o wiele więcej pacjentów, którzy przybyli wcześniej', zgadza się Renato saltz, MD, chirurg plastyczny w plastycznej operze soli w mieście jeziora solnego i parku miejskim, w stanie utah. 'Ta grupa pacjentów w wieku 20 i 30 lat, które korzystają z nieinwazyjnego chirurgii plastycznej, będzie widzieć znacznie inny rodzaj starzenia się niż starsze pokolenia', mówi, dodając, że użycie samego kremu do opalania, używane obecnie przez młodszych ludzi bardziej niż kiedykolwiek , Spowoduje ogromną różnicę w widocznych oznak starzenia się. Ekspozycja na światło ultrafioletowe ze światła słonecznego stanowi wiele objawów przedwczesnego starzenia się skóry, w tym zmarszczek.

Konserwacja jest kluczowa

Foad nahai, MD, wiceprezydent ASAPS i chirurg plastyczny w prywatnej praktyce w chirurgii plastycznej w atlanty, lubi rozpocząć młodszych pacjentów w starzejącym się programie utrzymania.

'zaczynamy od udzielania porad dotyczących pielęgnacji skóry, w tym narażenia na działanie słońca i palenia, a następnie pytam, czy używają niczego na skórze', mówi. W zależności od odpowiedzi, może przepisywać retinoidy i alfa-hydroksykwasy, które mają pewne efekty odmładzające.

Obie produkty pomagają pozbyć się martwej skóry, odsłaniając świeżą warstwę skóry.

Sprawdzanie zmarszczek

'Uśmiecham się pacjentów i marszczy brwi, a jeśli mają głębokie linie, mogę sugerować, że botox może pomóc w ich wyglądzie, ale również będzie miał działanie zapobiegawcze na przestrzeni lat', mówi. 'Uzyskanie botoxu może uniemożliwić powstawanie bardzo głębokich linii i z kolei zapobiegać potrzebie bardziej agresywnych zabiegów, takich jak zmagania w dół drogi'.

'Na dłuższą metę', mówi nahai 'potrzeba inwazyjnych dużych faceliftingów będzie znacznie mniejsza, ponieważ obecne pokolenie 20- i 30-latków nie pozwoli ich twarzom dotrzeć na scenę, która dziś' S 50- i 60-latków ', mówi.

'za wcześnie, aby pójść pod nóż, ale dysponujemy igłami, kremami i eliksirami, które można zrobić i używać, które nie tylko opóźnią nieuniknione, ale także poprawią to, co teraz jest młodym wyglądem' Mówi.

Trzymaj botox

Nie wszyscy chirurdzy kosmetyczni są sprzedawane po pompowaniu 20 i 30-latków z wypełniaczami i toksynami. Steve fallek, MD, plastyk i rekonstruktor chirurg w nowym mieście york, mówi WHTT, że 'jeśli masz zmarszczki, chętnie wstrzykuje się botoks, ale jeśli masz 20-25 i martwi się o zmarszczki, nie sądzę, że to To świetny pomysł. '

Georges Lefkovits, Dyrektor Plastycznej Plastycznej Opery plastycznej w Nowym Jorku, zgadza się. 'Dzisiejszy botoks jest tak powszechny, że prawie przypomina cappuccino', mówi.

', jeśli gwiazdy mają swoje wargi lub mają botoks, ludzie mogą pomyśleć, że powinny to zrobić również, ale to jest złe, a tutaj chirurg plastyczny musi wykształcić pacjentów, że nie są jessica simpson i Że mają inne życie ', mówi' tylko dlatego, że reszta świata ma cappuccino, to znaczy, że musisz to mieć, możesz też mieć regularną kawę. '