Nie mogę uwierzyć, że to mrożone przystawki

Kto mógłby pomyśleć 30 lat temu, że zamarznięty sklep z artykułami spożywczymi obejmie całą drogę i można wybrać mrożone przystawki, które były organiczne, etniczne, wegetariańskie lub przygotowane do pewnej diety? Mrożona kategoria mąki eksplodowała przez lata, głównie należne, podejrzewam, do zajętej rodziny pracującej i rosnącej liczby gospodarstw jedno- i dwuosobowych, a częściowo ze względu na popularność diet odchudzających.

Muszę przyznać, że nie staram się nawiązywać do tej korytarza często, ale kiedy to robię, szukam zdrowych mrożonych przystawek, które nie wyglądają lub smakują jak mrożone przystawki. Po prostu smakuje dobrze, nawet jeśli jest zamarznięty?

Osobiście miałem szczęście przy mrożonych przystawkach, które skosztowałem w supermarketach lub sklepach specjalistycznych, takich jak cała żywność i trader joe (szczególnie dobre dla organicznych lub wegetariańskich przystawek), ale nawet w typowym supermarkecie, To są jakieś wybitne podejście do zamrożonych przystawek, ale czy są dla Ciebie lepsze? Nie ma drugiego wyzwania.

Zasadniczo istnieją trzy przeszkody żywieniowe, które można przezwyciężyć, szukając idealnego zdrowego napoju mrożonego:

  • Znalezienie przystawki, która nie jest zbyt wysoka w sód.
  • Znajdowanie przystawki zawierającej wystarczającą ilość błonnika.
  • Znalezienie danie, które nie ma zbyt dużo tłuszczu, szczególnie nasyconego tłuszczu.

Niektóre mrożone przystawki / kolacje mają więcej niż 1500 miligramów sodu. Niektóre zawierają 12 do 20 gramów nasyconego tłuszczu (a jeszcze więcej tłuszczu całkowitego). A niewiele oferuje więcej niż 3 gramy błonnika (ilość znaleziona w średnim jabłku).

Moje poszukiwania przysmaków mrożonych na dużą degustację

Istnieje setki mrożonych przystawek tam, i byłoby to dość zobowiązanie do smaku nawet ułamek z nich. W ciągu ostatnich kilku lat w moim osobistym przeszukiwaniu zdarzyło mi się kilku strażników. I dodać do tej listy, zdecydowałem się zapytać niektórych osób, które powinny wiedzieć - kupujących mrożonych i zapasów na kilka rynków, o których już wspominałem.

Bez dalszej rozmowy, oto przystawki, w których sklepy 'mrożonych menedżerów żywności o nazwach szczególnie smacznych i popularnych wśród klientów, wraz z niektórymi, których odkryłem po drodze. Znajdziesz również niektóre z najważniejszych informacji żywieniowych, a także niektóre 'notatki' od Ciebie.

Kalorie
Grams tłuszczu
Gramy Fiber
(mg) sodu
\% kalorii
tłuszczu

AMY 'S czarna fasola / warzywa enchilada

180 6 3 390 30\%

UWAGA: Serwatka zawiera 2 małe enchilady, które smakują całkiem nieźle - zwłaszcza gdy przyrządza się beztłuszczową kwaśną śmietaną!

brązowy ryż, czarna oczka groch &Warzywa miska
(1,5 g tłuszczu nasyconego)

290 11 8 580 34\%

UWAGA: jeśli lubisz te wszystkie składniki, to pokochasz tą miseczkę, możesz zawsze dodać dodatkową porcję z salsą.

brązowy ryż &Warzywa misa
(1 g tłuszczu nasyconego)

180 6 3 390 30\%

UWAGA: Serwatka zawiera 2 małe enchilady, które smakują całkiem nieźle - zwłaszcza gdy przyrządza się beztłuszczową kwaśną śmietaną!

lasagne warzywne

310 12 5 680 35\%

UWAGA: łagodnie aromatyczna lasagne z domowym smakiem. Porcja porcji spełnia również 5 gramów błonnika i 16 gramów białka roślinnego i mlecznego.

Kalorie
Grams tłuszczu
Gramy Fiber
(mg) sodu
\% kalorii
tłuszczu

CEDARLANE 3-warstwowe ciasto enchilada
(3 g tłuszczu nasyconego)

215 7 3 595 29\%

UWAGA: to smakowało jak domowy posiłek. Moja jedyna skarga polega na tym, że pudełko mówi 2 porcje na pojemnik, a większość głodujących ludzi zje spożywa cały pojemnik o pojemności 5,5 uncji - w takim przypadku musisz podwoić powyższe liczby.

Burrito grande z chili verde
(4 g tłuszczu nasyconego)

230 10 2 540 39\%

UWAGA: Duża degustacja przystawki. Uwielbiałem chili verde sos. Moja skarga jest taka, że ​​etykieta mówi, że są 2 porcje, co oznacza, że ​​1 porcja jest pół burrito (a to jest mały burrito), więc każdy głodny człowiek zje 10 uncji uncji - co oznacza, że ​​kalorie będą 460 , Z 20 gramami tłuszczu, na szczęście, składniki to przeważnie całe pokarmy, tłuszcz nasycony dla całego burrito wynosiłby 8 gramów (głównie pochodzących z organicznego sera jack).

ETHNIC GOURMET pad thai z tofu

420 8 3 720 17\%

UWAGA: jest on oznaczony jako 'łagodnie przyprawiony' i był zdecydowanie ładny i łagodny. Świetny smak i bardzo słone. Posypałem trochę posiekanych orzechów na wierzchołku, żeby się trochę napić.

Kalorie
Grams tłuszczu
Gramy Fiber
(mg) sodu
\% kalorii
tłuszczu

ZDROWIA WYBÓR CAFÉ STEAMERS kurczaka z grilla &Pieczony czerwony pieprz sos alfredo
(2 g tłuszczu nasyconego)

240 5 4 600 19\%

UWAGA: świetna kombinacja smaków, wspaniałego sosu i delikatnych kawałków kurczaka.

Kurczak w stylu Cajun i Krewetki

250 3 3 600 11\%

UWAGA: ładny domowy smak z kopnięciem przypraw kajunowych.

kurczak cytrynowy KASHI
(4 g tłuszczu nasyconego)

300 8 7 680 24\%

UWAGA: w tym naczyniu spotykają się niepowtarzalne smaki. Kurczak był delikatny, a kashi dodał trochę skruchy.

Słodkie &Kwaśną kurczak
(5 g tłuszczu nasyconego)

320 3,5 6 380 10\%

UWAGA: kashi daje smaczne potrawy, a 6 gramów błonnika i 18 gramów białka ułatwiają. Kurczak jest delikatny, a słodkie &Kwaśny sos jest lekko przyprawiony.

łosoś LEAN CUISINE z bazylią

220 6 4 660 25\%

UWAGA: jest to szybki sposób spróbować pracować w kierunku zalecanego 2-3 porcji ryb tygodniowo! Bardzo ładne naczynie z makaronem 100\% pełnoziarnistego. Lubiłem wszystkie składniki i po prostu dodałem kilka łyżeczek rozdrobnionego parmezanu w celu uzupełnienia smaków.

ORGANIC BISTRO łosoś (z żurawiną pilaf i orzechem)

500 23 8 80 41\%

Zawiera 2,5 g omega-3 i tylko 3 gramy nasyconego tłuszczu
UWAGA: łosoś był miękki, a pilaw i orzechy włoskie dodały chrupnięcia. Smaki są subtelne; Możesz chwycić cytrynowy klin lub dodatkowy posyp pieprzu na wierzchołku.

Kalorie
Grams tłuszczu
Gramy Fiber
(mg) sodu
\% kalorii
tłuszczu

TRADER JOE 'S kurczak z grillowanym kurczakiem'
(1 g tłuszczu nasyconego)

150 3,5 0 570 21\%
Torba o pojemności 21 uncji w części zamrożonej zapewnia 3,5 (1 szklanki) porcji.

UWAGA: smakuje domowej roboty i używa białego i ciemnego mięsa kurczaka bez skóry. Wystarczy tylko jeden z dwóch pakietów sosowych - to również sprowadza sód.

Czarna fasola &Sery taquitos
(2 g tłuszczu nasyconego)

310 11 7 180 32\%

UWAGA: rozpocznij rozgrzanie piekarnika do 400 stopni, podczas gdy kuchenka mikrofalowa 4 taquitos przez minutę, aby szybko je roztopić. A następnie ostre taquitos przez wypiekowanie ich na kartce folii w tosterze na 4-5 minut.

Calabacita & Serowa quesadilla (z warzywami i fasolą)

240 9 4 440 34\%

UWAGA: jest to wielka degustacja i pikantne. Przez minutę rozmrażam jeden z quesadillas w mikrofali, a następnie brązowy i ostry na patelni do smażenia (to zajmuje 1 minutę).

Kurczak serenada
(1,5 g tłuszczu nasyconego)

290 12 0 650 37\%
Pierś z kurczaka z sosem coco caribe z papryką poblano

UWAGA: gramatury tłuszczu pochodzą głównie z rzepaku i oliwy z oliwek. Jeden pojemnik o pojemności 17,3 uncji wytwarza 2 porcje tego eleganckiego dań. Bo nie zawierają żadnych błonnika, musisz podawać kurczak z makaronem pełnoziarnistym lub parowanym ryżem i warzywami.

Penne pepperonata
(2 g tłuszczu nasyconego)

200 4,5 3 190 20\%
16-uncji worek w zamrożonej sekcji zawiera 4,5 (1 szklanki) porcji.

UWAGA: bardzo smaczne! Rozgrzać się szybko nad kuchenką z 1/4 szklanki wody lub mleka o niskiej zawartości tłuszczu lub w kuchence mikrofalowej bez dodatku płynu. To jest jeszcze lepsze przy posypaniu rozdrobnionym serem parmezanu w trakcie każdej porcji.

WHOLE KITCHEN (całe jedzenie) pad thai with tofu
(2 g tłuszczu nasyconego)

340 14 3 490 37\%

UWAGA: bardzo atrakcyjna i satysfakcjonująca przynęta. Łyżka orzechów sojowych lub posiekanych orzeszków ziemnych dodaje miły smak. Większość tłuszczu wydaje się pochodzić z tofu, masła orzechowego, orzeszków ziemnych i oleju rzepakowego.

Kurczak tikka masala
(4,5 g tłuszczu nasyconego)

490 13 4 870 24\%

UWAGA: pełne smaku i wydawało się bardziej domowej roboty niż mrożone danie.

Jeden finałowy, zdrowy zamrożony napiwek: pompuj produkty!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego jesteś głodny godzinę lub dwie po jedzeniu mrożonego mięsa, może to być spowodowane tym, że mają tylko około 250 kalorii. Są one nazywane 'przystawkami' z jakiegokolwiek powodu.

Aby przekształcić je w satysfakcjonujący posiłek, dodaj kilka stron, takich jak sałatka z owoców zielonych lub owocowych, parówki lub całość zboża. Spójrz na wasze szczególnie mrożone danie i zobacz, co brakuje. Owoce? Warzywa? Całe ziarna?

Elaine magee, MPH, RD, jest 'lekarzem przepisowym' dla kliniki utraty wagi WHTT i autorem licznych książek na temat odżywiania i zdrowia. Jej opinie i wnioski są jej własne.