Bender ball review: czy piłka bender zapewnia lepsze ćwiczenie abs?

Kulka ugięcia: co to jest

Kulka ugięcia, jak widać na wielu późnych godzinach nocnych, jest 9-calową, plastykową piłką do ćwiczeń, wykonaną z różnych ćwiczeń brzucha i pilatesu. Piłka jest częścią systemu fitness'u typu bender, opracowanego przez trenera lesje'ego.

Według strony internetowej piłki zgniatającej, zapewniając większą swobodę ruchów podczas ćwiczeń, piłka zapewnia trening brzucha, który jest o 408\% skuteczniejszy niż zwykłe kruszenie. Strona internetowa mówi również, że miękka, elastyczna piłka ugniatająca wytwarza większą intensywność treningu niż można uzyskać z dużymi piłkami do ćwiczeń.

Możesz zamówić piłkę z witryny internetowej piłki zgarniającej za cenę 12,98 USD (plus 7,93zł). Cena obejmuje kulę giętarki, instrukcję metody zgięcia, a także film DVD / wideo z dwoma metodami ćwiczenia benderów: metoda gięcia kształtu rdzenia i bułki Uda.

Ale pamiętaj, że podczas składania zamówienia użytkownik zgadza się co dwa miesiące na zakup dwóch dodatkowych treningowych filmów DVD / wideo za miesięczną opłatą w wysokości 19,99 dolarów plus 6,99 dolarów. Może to być niespodzianką, gdy zobaczysz dodatkowe miesięczne opłaty Na rachunku karty kredytowej, jeśli nie potrzebujesz dodatkowych ćwiczeń, musisz zadzwonić do działu obsługi klienta, aby anulować tę część zamówienia.

Trzeba było poczekać około pięciu tygodni na piłkę, którą zamówiliśmy. W międzyczasie musieliśmy kilka rozmów, aby spróbować wyreguować zamówienie.

Kulka gwintu: jak ją używać

DVD dostarczane wraz z piłką zawiera instrukcję dotyczącą nadmiernej kuli, techniki ćwiczeń, umieszczania piłki i oddychania. Użyj kulki zgarniającej, ćwiczący umieści go za dolną częścią pleców, pod biodrami lub między kolanami, w zależności od ćwiczeń.

Dysk DVD jest zasadniczo instruktażem, jak wykonywać podstawowe ćwiczenia z piłką, w przeciwieństwie do filmu treningowego, którego codziennie śledzisz. Brak jest informacji na temat częstotliwości, intensywności lub czasu trwania ćwiczeń.

W części treningowej treningu, trenerek leslee demonstruje trzy poziomy ćwiczeń. Na poziomie 1, który trwa około 3 minut, demonstruje podstawowe kulki z piłką. Poziom 2 (około 6 minut) zawiera dodatkowe ćwiczenia ab. Na poziomie 3 (około 6 minut), bender dodaje kilka ćwiczeń pilatesowych. Z każdym poziomem, ćwiczenia stają się bardziej intensywne.

23-minutowa część bułek i uda zawiera wstęp, rozgrzewkę i ćwiczenia na glases, ścięgna, oraz wewnętrzne i zewnętrzne uda. Film kończy się ćwiczeniami rozciągającymi.

Przez cały czas bender zapewnia doskonałą instrukcję i demonstracje dotyczące wykonywania każdego ćwiczenia.

Kulka ugięcia: co znaleziono

Witryna kuli giętarki nie wyjaśnia, w jaki sposób wyszło z informacji, że trening kulkowy gulcy jest o 408\% skuteczniejszy niż zwykłe chrupki. Przeprowadziliśmy przegląd literatury i stwierdziliśmy, że badanie, cytowane w Journal of researched research: w terapii klinicznej i eksperymentalnej .

Naukowcy porównali aktywność mięśnia rdzenia podczas ćwiczeń brzucha przy użyciu 7-calowej kulki stabilności mini, większej szwajcarskiej piły i tradycyjnych kryćków podłogowych. Badanie wykazało, że zakres ruchu podczas ćwiczeń wywarł znaczną różnicę w aktywności ab.

Stwierdzono, że regularne szczeliny podłogowe wymagały tylko 2/3 tyle mięśni, co ćwiczenia na szwajcarskiej kuli. Z mini piłką, ćwiczeniowa aktywność mięśni wahała się od 1/2 do 4 razy więcej niż skorupy podłogowe - w zależności od zakresu ruchu, którego używano, kluczem do zwiększenia aktywności mięśniowej mięśni było zwiększenie zasięgu ruchu od 50 Do 90 stopni, stwierdzono badanie.

W ludzkim laboratorium osiągnięć na uniwersytecie-kasztelze, przeprowadziliśmy własne porównanie aktywności mięśni brzucha z kulą zgrubną i innymi ćwiczeniami ab. Elektrody zostały umieszczone na osobach 'ab mięśnie mierzące aktywację mięśni', ćwiczący wykonali ab crunches za pomocą piłki ugniatającej, standardowego chrupnięcia podłogi, ćwiczeń rowerowych, kruszenia na dużej piłeczce do ćwiczeń, crunches na okrągłym kawałku o średnicy 4 cali Z kauczuku piankowego i kruchy przy użyciu standardowej 9-calowej piłki do zabawy.

Mimo, że wszystkie urządzenia dały lepsze treningi niż zwykłe chrupnięcie lub ćwiczenia rowerowe, nie zauważyliśmy niewielkiej różnicy w aktywności mięśni brzucha między kulą zgarniającą a dużą piłką, piłką do zabawy lub pianką.

Nasze wyniki nie znalazły piłki zapewniającej trening, który jest o 408\% skuteczniejszy niż zwykłe crunches. Faktycznie, aktywność mięśni była bardzo podobna pomiędzy każdym z urządzeń. Jednakże różne kulki i wałek piany zwiększały aktywność mięśni do około dwukrotnie, które znaleziono w standardowych szkieletach.

Materiały marketingowe dla piłki zgrubnej mówią również, że użytkownicy otrzymają szybkie wyniki, ale nie dostarczają dokumentacji, co do spodziewanych wyników. Do potwierdzania tych roszczeń służą tylko osobiste referencje.

Kula giętarki: linia dolna

Zauważyliśmy, że piłka jest łatwa w obsłudze i odpowiednia dla większości ludzi, chociaż nie testowaliśmy jej u osób otyłych ani tych, które mają fizyczne ograniczenia.

Podczas gdy piłka bender może być skutecznym urządzeniem do ćwiczeń brzucha, nie jest skuteczniejsza niż ćwiczenia z wałkiem piankowym, dużą piłką do ćwiczeń lub małą piłką do gry w piłkę. Również w przypadku całego treningu ciała trzeba dodać inne ćwiczenia. Nie można spodziewać się istotnych zmian wagi lub wyglądu z 3-6 minutowym treningiem ab

Filmy są jednak dobrym narzędziem instruktażowym. Jeśli zamówisz piłkę benderową w internecie, upewnij się, że znasz kwestie dotyczące cen, fakturowania i obsługi klienta. Jeśli nie uważasz, możesz skończyć z dodatkowymi opłatami na karcie kredytowej.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat wyboru piłki ćwiczeń, amerykańska szkoła medycyny sportowej (ascm.org) oferuje broszurę o nazwie Wybór i skuteczne użycie piłki stabilności .

W tym artykule przyczyniły się: Mike esco, phD, CSCS, HFI i michele scharff olson, phD, FACSM, CSCS.

Henry N. williford, edD, FACSM, jest dyrektorem ludzkiego laboratorium performance w kasztanowej montgomery. Mike esco, phD, CSCS, HFI i michele scharff olson, phD, FACSM, CSCS, są pracownikami naukowymi w obiekcie i członkami wydziału w hrabstwie auburn. Ich opinie i wnioski są ich własnymi.