Umieraj 21 funtów w ciągu 21 dni: dieta z dietą w winnicy w Martha

Obietnica

Dieta dieta w winnicy w Martha obiecuje odłożyć funta dziennie i pozbyć się toksyn. Ale czy to dobry pomysł, biorąc pod uwagę, że ciało odtruje się niezależnie od tego, co jesz?

W planie pijesz płyn co 2 godziny, przyjmuj suplementy, które mają działanie przeczyszczające i robią enemy.

Plan sprowadza się do trzech zasad: odpoczynku, redukcji i odbudowy. Reszta pochodzi z nie żucia jedzenia i nie wypracowania. Redukcja jest utrata masy ciała od na diecie płynnej. Przebudowa jest tym, co mówi autor roni deluz, że nastąpi twoja komórka po 21 dniach w tym planie.

Deluz, który jest zarejestrowaną pielęgniarką i lekarzem naturopatycznym (nie lekarzem), zaleca co roku 21-dniowy detoksykację, 7-dniowy detoksan w każdym sezonie i weekendowy detoksan co tydzień. Mówi, że to świetnie dla metabolizmu i poziomów energetycznych. Plan przewiduje również, że raz w tygodniu, organiczny kawa jest uzależniony od tradycyjnych wodnych ubytków w inne dni.

Co możesz zjeść i co możesz '

Deluz ma detoksyjki przyklejone do wody, herbaty ziołowej, soków, które wytwarza się z organicznych warzyw i owoców, domowych zup i sproszkowanych przeciwutleniaczy jagód i zielonych napojów, które sprzedaje na swojej stronie internetowej.

W typowy dzień pijesz 40-48 uncji wody, 32-40 uncji herbaty ziołowej, 16 uncji zupy na bazie warzyw i 32 uncji albo napoju zielonego z warzyw, soku warzywnego lub Napój berry.

Nie wolno: wszystko, co musi być przeżuwane, przetwory spożywcze, mięso, mleko krowie, alkohol, sól lub kawa (z wyjątkiem tego co tydzień).

Poziom nakładu: wysoki

Poza tym, co można zjeść, plan wymaga również rozpoczęcia 'wysokiej kolonizacji' na początku planu i zaleca masaż limfatyczny, leczenie cellulitu, płukanie wątroby, okłady ciała i kąpiele detoksykujące. Znowu nie ma żadnego dowodu na to, że jakikolwiek z nich pomaga ciału.

Ograniczenia: prawdopodobnie jedziesz bardzo inaczej niż przed tą dietą lub po jej zakończeniu.

Gotowanie i zakupy: Musisz trzymać ekologiczne owoce i warzywa pod ręką, soków i mieszać je w napoje i zupy. Jeśli nie masz czasu, aby zrobić wszystko, co słyszałeś i zupy, deluz sprzedaje dodatkowy proszek, który mieszasz z wodą destylowaną, aby wywołać wstrząs.

Żywność pakowana lub posiłki? Nie wymagane.

Spotkania in-person? Nie.

Ćwiczenie: deluz zaleca wykonywanie bardzo specyficznych form poruszania się, w tym używanie urządzenia chi i odbijanie się na małej trampolinie zwanej rebounderem w celu odprowadzania płynów chłonnych. Joga, rozciąganie i 1 milowe spacery rekreacyjne są częścią planu.

Czy pozwala na ograniczenia lub preferencje dietetyczne?

Wegetarianie i weganianie: te dozwolone produkty spożywcze pomogłyby Ci:

 • Juiced, puree lub sproszkowany czosnek
 • marchewka
 • Ogórki
 • Seler naciowy
 • Collard Zieloni
 • Bakłażanina
 • Kale
 • buraki
 • Cebula
 • Rzodkiewki
 • słodkie ziemniaki
 • letnie dynie
 • Większość zielonych warzyw
 • Pomidory
 • kapusta purpurowa

Bez glutenu: musisz sprawdzić stronę internetową diety, czy zestaw produktów nie zawiera glutenu.

Co jeszcze warto wiedzieć

Koszty: , jeśli po planach do listu, można również wziąć kapsułki enzymów, ziołowe środki czyszczące i aloes. Deluz sprzedaje to wszystko na swojej stronie internetowej w zestawie za 199 USD plus koszty wysyłki i obsługi.

Lepszym, tańszym i mniej karzącym sposobem na utratę wagi i dobrego samopoczucia, na przykład dietetycy, jest zjedzenie wielu świeżych produktów, chudego mięsa, niskotłuszczowego mleka i pełnego ziarna, unikając przetworzonej żywności, soli i Zbyt dużo alkoholu.

Co dr. Michael smith mówi:

Czy to działa?

Nie istnieją żadne znane korzyści zdrowotne związane z dietą, suplementami, produktami i technikami, których deluz rekomenduje w swojej książce, np. Nie żucie, kataru i przeczyszczających.

Pomimo popularności 'kolonistów' w ostatnich latach, nie sprawi, że jesteś zdrowszy. Nie ma powodu do detoksykacji ciała, ponieważ zajmuje się tym sam. Może to być nawet szkodliwe dla niektórych osób.

Energia nie ma wiele do zrobienia w tym programie, ale zalecenie uniknięcia ćwiczeń jest sprzeczne z wszystkimi specjalistami wiedzącymi na temat ćwiczeń i zdrowia.

Ty prawdopodobnie straci cię na takim ścisłym planie, ale wiele z nich to woda i mięśnie, ponieważ plan oferuje bardzo małe ilości białka.

Twój metabolizm również prawdopodobnie spadnie, co sprawia, że ​​nawet trudniej będzie spalić kalorie w ciągu dnia. Każda dieta, która obiecuje stracić funta dziennie nie jest zdrowym podejściem, a nie jednym, który prawdopodobnie trzyma się. Prawdopodobnie odzyskasz wagę po powrocie do normalnego jedzenia.

W trakcie tego planu detox możesz również boli głowy i poczuć zmęczenie. Ogólnie, prawdopodobnie nie będziesz się czuć dobrze.

Czy to jest dobre dla pewnych warunków?

W przypadku wystąpienia stanu zdrowia, takiego jak wysokie ciśnienie krwi lub cholesterol, cukrzyca lub choroby serca, nie jest to program dla Ciebie. Musisz znaleźć program, który możesz trzymać i pomagać w zarządzaniu zdrowiem.

Jeśli masz cukrzycę, ta dieta może być szkodliwa. Jeśli weźmiesz lek cukrzykowy, twój cukier we krwi może spaść na niebezpiecznie niskie poziomy.

Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek ścisłego programu diety, ważne jest, aby porozmawiać z lekarzem, aby upewnić się, że jest to dla Ciebie właściwe.

Słowo końcowe

dieta z winnic w Martha nie jest zdrowym podejściem i może cię gorsza niż wcześniej. Taki ścisły program sprawi, że będziesz sfrustrowany. Nie przyniesie długoterminowych efektów, których szukasz.

Jedyną pozytywną rzeczą, jaką dana dieta odnosi się do tego, jest skupienie się na warzywach. To doskonała strategia na rzecz zdrowego porządku.

Pomiń ten plan i znajdź inny, który koncentruje się na obniżeniu kalorii poprzez dobrze zaokrągloną dietę i program ćwiczeń, który Ci się podoba.