Depresja: maska ​​smutku

W świecie zewnętrznym, sgt. Eric weaver wyglądał jak modelowy policjant. Zawsze założył nowe projekty i zgłosił się na ochotnika jako koordynator szkolenia dla zespołu SWAT w Rochester, N.Y.

Wewnątrz jednak tkacz okazał się być porażką.

'Nienawidziłem tego, kim jestem', mówi 40-latek. 'Moja depresja była tak powaŜna, a moje myśli samobójcze były tak powaŜne, Ŝe postanowiłem stworzyć osobę, która wykonuje tak dużo pracy, jest tak proaktywna i tak pracowita we wszystkim, co robi'.

W twardym, zdominowanym przez mężczyzn otoczeniu, w którym pracował, weaver pokazał pewność siebie. Ale kiedy wrócił do domu, krzyknąłby z żoną i dziećmi, i godzinami płakał pistoletem w ręku.

Po miesiącach rozważań na samobójstwo, tkactwo zwróciło się do żony o pomoc. Z jej poparciem, był leczony elektrowstrząsową terapią (ECT, znaną jako 'terapia szokowa'), leki przeciwdepresyjne i przeciwpsychotyczne, wizyty psychologa i psychiatrów oraz hospitalizacja.

Teraz tkacz zaczyna czuć się lepiej o sobie i zarządza własnym programem edukacyjnym dla policjantów o depresji, stresie i zapobieganiu samobójstw.

dzieli się własnymi doświadczeniami z innymi oficerami, dając im do zrozumienia, że ​​jeśli czują się przygnębieni i / lub samobójczy, nie są sami. Mówi, że trzykrotnie więcej oficerów popełnia samobójstwo niż zabito ich w pracy przez przestępców.

Prawo egzekwowania prawa jest również jednym z najlepszych zajęć w rankingu w kraju dotyczącym samobójstwa, alkoholizmu i rozwodu.

'tyle oficerów i tak wielu mężczyzn w różnych zawodach nie może odczuwać, że należałoby powiedzieć ludziom, jak się czują', mówi tkacz. 'Być może tak źle, że jedynym sposobem, w jaki ich zdaniem jest samobójstwo'.

Depresja może mieć wpływ na ludzi we wszystkich dziedzinach życia. Zgodnie z amerykańskim stowarzyszeniem psychiatrycznym objawy choroby mogą obejmować:

 • Zmiany apetytu powodujące utratę masy ciała lub zwiększenie jego spożycia nie związane z dietą
 • Bezsenność lub senność
 • Utrata energii lub zwiększone zmęczenie
 • niepokój lub drażliwość
 • Uczucia bezwartościowości lub niewłaściwej winy
 • Trudności z myśleniem, koncentrowaniem się lub podejmowaniem decyzji
 • myśli o śmierci lub samobójstwie, lub o próbach samobójstwa

W pracy objawy mogą przekładać się na problemy z frekwencją i punktualnością, mniej satysfakcji z pracy, braku skuteczności, senności i wycofywania się ze współpracowników, mówi rudy nydegger, phD, profesor psychologii unii uniwersyteckiej w schenectady w stanie Nowy Jork

Dla osób, które uważają, że mogą się przygnębić, nidegger sugeruje następujące pierwsze kroki działania:

 • Skonsultuj się z głównym dostawcą usług medycznych. Objawy depresji są podobne do objawów innych schorzeń, takich jak problemy z tarczycą i niski poziom cukru we krwi
 • Odwołaj się lub skieruj się do profesjonalisty zajmującego się zdrowiem psychicznym.
 • Sprawdź w programie pomocy pracowników firmy (EAP) 'mogą być bardzo dobrym zasobem, zwłaszcza w przypadku skierowań', mówi nydegger.
 • Prace nad zdrowszym stylem życia, w tym zrównoważoną dietą i regularnym ćwiczeniem.
 • Upewnij się, że Twoja aktywność fizyczna i społeczna osiągnęła normalne poziomy, nawet jeśli się tego nie poczujesz. Jeśli zmusisz się, aby się tam dostać, będzie szybciej.