Badanie raka jelita grubego (PDQ®): badanie przesiewowe - informacje o pacjencie [NCI] - uzyskać więcej informacji od NCI

Zadzwoń pod numer 1-800-4-CANCER

Więcej informacji udziela obywatelom Stanów Zjednoczonych telefonicznie bezpłatną usługę informacyjną dotyczącą nowotworów w raku instytutu ds. Nowotworów (ang. NCI) na numer 1-800-4-CANCER (1-800-422-6237) od poniedziałku do piątku od 8 : 00:00 - 20:00, czas wschodni. Wybrany specjalista ds. Informacji o rakach jest w stanie odpowiedzieć na Twoje pytania.

Czat online

Usługa czatu online livehelp® firmy NCI zapewnia użytkownikom internetu możliwość rozmów online z informatykiem. Usługa jest dostępna od 8:00 do 23:00 czasu wschodniego, od poniedziałku do piątku. Pomóc użytkownikom internetu znaleźć informacje na stronach internetowych NCI i odpowiedzieć na pytania dotyczące raka.

Napisz do nas

Aby uzyskać więcej informacji z NCI, napisz do tego adresu:

biuro informacji publicznej NCI 9609 ośrodek medyczny dr. Pokój 2E532 MSC 9760 Bethesda, MD 20892-9760

Szukaj na stronie internetowej NCI

Witryna internetowa NCI zapewnia online dostęp do informacji dotyczących raka, badań klinicznych oraz innych stron internetowych i organizacji, które oferują wsparcie i zasoby dla pacjentów z rakiem i ich rodzin. W celu szybkiego wyszukiwania użyj pola wyszukiwania w prawym górnym rogu każdej strony internetowej. Wyniki dla szerokiego zakresu wyszukiwanych haseł będą zawierać listę 'najlepszych zakładów', redaktornie wybranych stron internetowych, które są najbardziej powiązane z wyszukiwanym hasłem.

Istnieje wiele innych miejsc, gdzie można uzyskać materiały i informacje na temat leczenia raka i usług. Szpitale w Twoim regionie mogą mieć informacje o agencjach lokalnych i regionalnych, które mają informacje o finansach, dochodzeniu i leczeniu, otrzymaniu opieki w domu oraz o problemach związanych z leczeniem raka.

Znajdź publikacje

NCI posiada broszury i inne materiały dla pacjentów, pracowników służby zdrowia i opinii publicznej. Te publikacje omawiają typy raka, sposoby leczenia raka, radzenie sobie z rakiem i badania kliniczne. Niektóre publikacje zawierają informacje na temat badań nad rakiem, przyczyn raka i zapobiegania, statystyk dotyczących raka oraz badań NCI. Materiały NCI na te i inne tematy można zamówić online lub wydrukować bezpośrednio z lokalizatora publikacji NCI. Materiały te można również zamówić telefonicznie z serwisu informacji o nowotworach bezpłatnie pod numerem 1-800-4-CANCER (1-800-422-6237).

Ostatnia poprawka: 2015-07-23


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat raka i sposobu jego leczenia lub jeśli chcesz wiedzieć o badaniach klinicznych dotyczących typu raka, możesz zadzwonić do serwisu informacyjnego o NCI w 1-800- 422-6237 , bezpłatnie. Specjalista ds. Informacji specjalistycznych może porozmawiać z Tobą i odpowiedzieć na Twoje pytania.