Szczupły dla niższych liczb

Jeśli masz dużo do stracenia przed trafieniem do celu, sukces wymaga czasu. Oto wygrana w zasięgu - tracisz 5\% całkowitej masy ciała, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia zawału serca lub udaru mózgu. Kiedy to zrobisz, będziesz:

  • Obniżyć poziom trójglicerydów nawet o 20\%
  • Wytnij 'złe' LDL cholesterolu o 15\%
  • Zwiększ swój 'dobry' cholesterol HDL o 8\%

Wybierz trzy

Wybierz trzy z poniższych zadań, które mają rozpocząć się dzisiaj. Wybierz te, które uważasz za najłatwiejsze do zrealizowania. Daj sobie kilka tygodni na zwyczaj. Potem, trzy dodatkowe do pracy. Takie podejście jest łatwe do opanowania dla większości ludzi i pozwala zyskać na wcześnie zaufaniu.

Gotowanie w domu. sprawia, że ​​jest to pierwszy krok w kierunku utraty wagi, a zauważysz różnicę. Tym mniej jeść w restauracjach, tym większe wagi stracisz w pierwszych 6 miesiącach.

Daj napojom makijaż. jedna udowodniona strategia utraty wagi polega na tym, aby ograniczyć się do słodkich napojów. Jeśli znajdziesz nudne wody, jazz to. Spróbuj dodać truskawki i liście mięty, lub cytrynę i bazylię. Dla smakowych rezultatów, niech smaki chłodzą się w dzbanku na kilka godzin.

Zmniejsz częstotliwość spożywania deserów. Potężnym predyktorem utraty wagi jest to, jak często jeść deser.

dokonaj inteligentnych wyborów. napełnij talerz z warzywami i owocami i ciesz się jak najwięcej.

Kombinacja ta może zmniejszyć stężenie triglicerydów o kolejne 10\%:

  • Jedz mniej rzeczy z dodatkiem cukru lub fruktozy.
  • Wybieraj nienasycone tłuszcze częściej - oleje roślinne, ryby i orzechy.

Prawidłowe przekąski. Okazuje się, że te 100-calorie torby na przekąski są prawdziwym zwycięzcą odchudzania. Ludzie, którzy jedzą z przekąsek, zwykle jedzą o połowę tyle kalorii, co ludzie, którzy jedzą z większego opakowania. Jeśli Twoja ulubiona przekąska nie jest zapakowana w ten sposób, podziel się dużą torebką na kilka mniejszych toreb.

Zastępuje ryby na mięso. Podgrzewaj porcje ryb od około pięciu do sześciu miesięcy, a codziennie mniej niż pół uncji mięsa i sera. Ten przepis na sukces pary promują długoterminową utratę wagi.

Zamień niektóre składniki . Wymienić tylko kilka składników o wysokiej zawartości kalorii dla odpowiednika niższego kalorii. Przykłady:

  • Przygotowując ziemię do wołowiny, użyj połowę tak dużo mięsa, jak zwykle, i uzupełnij luzem drobno posiekanymi warzywami, takimi jak bakłażan, grzyby i papryka.
  • W przypadku pieczonych deserów, wymienić pół masła lub margaryny na jabłko.
  • W ciastku lub ciasteczku wymień 1 uncję czekolady do pieczenia przy użyciu 1/4 szklanki kakao.