Zdrowie nie jest żartem dla śmiesznej pani roseanne barr

Jesteś pierwotną boginią krajową. Czy można się uczulić na prace domowe?

Nie można być uczulonym na prace domowe ... jest to nieunikniona część Będąc kobietą.

Blonde & Bitchin 'jest twoim nowym HBO specjalnym, co zmusiło Cię do ponownego występu po latach uniknięcia światła dziennego?

Chciałem się tam dostać po 9 września.

W przeszłości byłeś otwarty na walkę o wagę, stan zdrowia i depresję. Jak się czujesz teraz?

Czuję się świetnie z powodu grubej, obskurnej, starej, lewej babki żywej babki.

Twój blog (roseanneworld.com) zamieszcza link do rodziców przeciwko fast-foodom. Jak myślisz o przemyśle spożywczym i szkołach, które jastrząbują cukierkom i sody dzieciom?

Szkoły publiczne są w obozach bullyizmu i na łasce Socjopatami zarobkowymi.

Skomentowałeś awersję hollywood do starzenia się, ale masz dobrze udokumentowaną chirurgię plastyczną. Co daje?

Nipsy i teczki są w porządku, jeśli ludzie czują, że chcą to zrobić. pochodzi z Czując się niepewnie ... to jest jak spacerowa reklama z 'niepewnym'.

Czy dorastające dziecko jest starsze z wdziękiem, strasznie lub czy po prostu redefiniują wiek?

Baby boomers nie chce iść i uparcie trzyma się dla życia - bez względu na koszty, bez względu na efekt - po dokręceniu wszystkiego Całkowicie dla swoich dzieci i wnuków ... to totalna psychopata Generacji.

W twoim umyśle, co sprawia, że ​​dobra matka?

Dobra matka opuszcza rzeczy w kolejności iw lepszej formie, niż ją znalazła, A także pozostawić trochę za sobą w banku na przyszłość.

Czy masz jakieś wady?

Wiele osób. Zaczynają się od sera, bogaiva ....

Czy masz bohatera zdrowia?

Kto odkrył drzewo kakaowca.

Jeśli miałbyś wybrać jedną osobę, przeszłość lub teraźniejszość, dzieliłbyś pokój szpitalny podczas długiego powrotu do zdrowia, kogo byś wybrał i dlaczego?

[słynny piekarz] marie callender. Jedno słowo: PIE !!

Powiedz o fundacji roseanne barr i ACORN.

Założyłem fundację roseanne barr jako organizację charytatywną non-profit Pomagając najbardziej potrzebującym członkom naszego społeczeństwa. Obecnie pomagamy Wysiedlonych mieszkańców wybrzeża Zatoki Perskiej. Z tego powodu współpracujemy ACORN, stowarzyszenie organizacji społecznych na rzecz reformy teraz, aby ustanowić Współtworzenie materiałów budowlanych w sąsiedztwie orleans gentilly. możesz Dowiedz się więcej o ACORN pod adresem www.acorn.org.

Projekt trevor: jaka jest jego misja i nadal jesteś zaangażowana?

Projekt trevor (www.thetrevorproject.org) jest organizacją non-profit Która obsługuje wyłącznie przez całą dobę infolinię zapobiegania samobójstwom Dla nastolatków gejów. Jego praca jest szczególnie ważna, ponieważ gejowskie nastolatki są trzy Razy częściej próbują samobójstwo niż ich heteroseksualni rówieśnicy. Ja 'm Osobiście świadomi trudnych wyzwań, z którymi gejowska młodzież może się zmierzyć i mam nadzieję Niektóre z moich wysiłków pomogły doprowadzić do większej akceptacji i uczynienia ich życia Trochę łatwiej.

Co będziecie robić w 2007 roku, aw roku 2027?

W 2007 roku będę ukrywał się jako wróg reżimu Busha, podobnie jak wszyscy, którzy Chcesz zasięg opieki zdrowotnej. W 2027 roku będę miał 74 lata, a ja będę Czyszcząc problemy świata, po królowaniu królowej świata Przez ten czas prawie 10 lat.


Pierwotnie opublikowane w magazynie WebMD w styczniu / luty 2007 r Magazyn .