Pytania i odpowiedzi z mira sorvino

Mira sorvino po raz pierwszy przyciągnęła uwagę w latach 90. wraz ze swoją wygranym oscarowskim skrętem jako słodką, wołaną dziewczynę z telegrafistą 'woody allen' Mighty aphrodite oraz jako połowa ditzy duetu (z lisą Kudrow), którzy ponownie się rozwijają w zespole Romy i michele's high school . W dzisiejszych czasach zamienia się w filmie z udziałem paranormalnego thrillera filmowego BBC, intruzów , o tajnym towarzystwie wyrywających ciało nieśmiertelników.

Ale działanie nie jest jej jedynym koncertem. Ona jest także zajęta za kulisami wychowującymi cztery dzieci - córki mattea, 9, lucia, 2, a także synowie johnny, 8 i holden, 5 - wraz z mężem, aktorem christopher backus. Niezależnie od wolnego czasu, jaki może wyrzucić, poświęcona jest jej pracy zwalczającej globalny handel ludźmi. Od 2009 r. Sorvino był ambasadorem dobrej woli Zjednoczonego Królestwa ds. Narkotyków i przestępczości z USA, walcząc o reformę prawa i kończąc komercyjną eksploatację seksualną.

Jak żartujesz z czterema dzieciakami w wieku poniżej 10 lat, a pracą pełną zaangażowania i znalezieniem równowagi?

Improwizacja. Nie ma prawdziwego wzoru magicznego dla matki pracującej, szczególnie w mojej branży. Ale staram się najpierw założyć rodzinę - zawsze jest to moja zasada. Staram się spędzać tyle czasu z nimi, jak to możliwe, i zajmować miejsca pracy, które ograniczają mój czas z dala od nich.

Co przyciągało Cię do nowego widowiska, intruzów ?

W głębi serca chodzi o to, co kochamy najbardziej, to jest miłość i co robisz dla kogoś, kogo kochasz. Czy zabijesz ich? Czy umrzesz za nich? I czy kiedykolwiek zobaczysz ich ponownie po śmierci? Myślę, że to wspaniała seria. To jest bardzo chwytliwe. To jest bardzo nastrojowe, chłodzenie.

Jak znalazłeś czas dla rodziny podczas kręcenia pokazu w brytyjskiej columbii?

Wszyscy podeszli ze mną. Mój mąż dojeżdżał tam iz powrotem z L.A. i spędził miesiąc z nami. Wszyscy wzięliśmy lekcje jazdy na snowboardzie i podbili bunny stoki i po prostu mieliśmy tyle radości.

Jak zmieniło się Twoje macierzyństwo?

Wszystko stało się perspektywą. Moja kariera jest dla mnie ważna. To wyrażenie siebie i kładzie jedzenie na stole, ale to nie mój priorytet. Moim priorytetem są moje dzieci.

Kiedy dzieci walczą, jak przywrócić pokój?

Nie wyobrażałem sobie, jak zmusić ich do zaprzestania walki. To jest rzecz, że chciałbym, aby mogłem machać magiczną różdżką i zrobić. Po prostu próbujemy rozmawiać z tym, a czasami po prostu ustanawiam prawo.

Jak rodzi się styl rodzicielstwa Christophera z Twoim?

Musi tylko użyć dużego głosu, a następnie natychmiast przywrócić porządek, a ze mną nie tak szybko. Ale tak było w moim domu, kiedy byłem dzieckiem.

Znajdź więcej artykułów, przeglądaj problemy i przeczytaj bieżące wydanie 'magazynu WHTT'.