10 wskazówek motywacyjnych, aby utrzymać zdrowie

Czy tracisz zainteresowanie ćwiczeniami i jedzeniem zdrowej diety? Może przez kilka tygodni byłeś gung ho, a twoja determinacja w szybkim tempie szybko znikła - a ty wróciłeś do swoich starych, złych nawyków zdrowotnych.

Co zrobić, jeśli zamiast robić mega-zmiany ze wszystkimi lub niczym podejściem do utraty wagi i dobrego zdrowia, rozwiązujesz kilka prostych zmian naraz? Badania pokazują, że nawyki zdrowotne i odchudzające, które mają największą szansę na długotrwałe są takie, które wymagają niewielkich, możliwych do wprowadzenia zmian.

Według penny kris-etherton, phD, profesor żywieniowy w uczelni stanu Pensylwania, kluczem do podejmowania małych, pozytywnych kroków i postępu konsekwentnie. 'Ludzie muszą być realistyczni co do zmian, jakie mogą osiągnąć'.

Rozważyć następujące dziesięć wskazówek motywacyjnych, które pomogą Ci codziennie robić małe, pozytywne kroki.

1. Czujesz się dobrze o sobie dzisiaj

Upewnij się, że ludzie wokół niego sprawiają, że czujesz się dobrze o tobie - niezależnie od wielkości i stanu zdrowia. Ponadto, jeśli bliscy przyjaciele zachęcają do palenia, przejadania się lub picia za dużo, znajdź nowych przyjaciół, którzy mają dobre nawyki zdrowotne, a także chcą cię zdrowszego.

Elaine magee, MPH, rd, autor ponad 20 książek, mówi, że nie spiesz się na kilogramach i jakich rozmiarach ubierasz sukienkę.

', zamiast skupić się na zdrowiu od wewnątrz', mówi magee. 'Dobrze jeść i regularnie ćwiczyć i pamiętaj, że możesz być sexy, wyglądać wspaniale i nie być cienki'.

2. Przemyśl swój model roli

Barbie jest nadal pierwszym modelem, na który wiele młodych dziewcząt się interesuje, ale bądź szczery. Dla większości z nas wyglądać jak barbie, musimy mieć wysokość prawie 6 stóp, obniżyć rozmiar tali o 8 cali, przesunąć nadmiar cali do naszych skrzyń, a następnie umieścić w 'ssaniu w żołądku / pięty 'Pozycja przez cały czas, chodź!' Lepszym sposobem na życie nie jest udawanie.

Wybierz pozytywne modele roli. Wybierz modele roli, które pomogą Ci poczuć się dobrze, kim jesteś, a nie tym, który sprawia, że ​​czujesz się źle. Znaleźć kobiecego modelu, który jest silny, zdrowy i prawdziwy!

3. Wiesz, co sprawia, że ​​przejedziesz się

Kluczem do motywacji jest wiedzieć, gdzie są obszary problemowe i mieć plan na ich rozwiązanie. Czy używasz żywności do radzenia sobie z rozczarowaniem, odrzuceniem, nudą, a nawet osobistym sukcesem?

Brainstorm kilka zdrowszych sposobów radzenia sobie z wahaniami nastrojów, które nie obejmują żywności. A ponadto kontrolować otoczenie, aby uniknąć kłótni w żywności wysokiej kalorii, gdy poczujesz się rozczarowany, odrzucony lub znudzony. Zachowaj swoją kuchnię zaopatrzoną w wiele zdrowych opcji, takich jak kawałki owoców i warzyw, jogurty o niskiej zawartości tłuszczu, wody smakowe i bezglutenowa.

4. Dokonać prostej codziennej zmiany

Kto powiedział, że zmiany w stylu życia związane ze zdrowiem musiały być wszystko albo nic? Zacznij małe i kilka dni. Te niewielkie zmiany mogą wzbogacić się w czasie, co daje duży wzrost zdrowia. Oto kilka wskazówek:

  • Dodaj 5 gramów błonnika do dziennego planu posiłków.
  • Wytworzone rafinowane węglowodany, takie jak biały chleb, biały ryż i słodycze
  • Unikaj żywności z trans-tłuszczami
  • Dodać jeszcze dwie porcje warzyw w porze lunchu i kolacji
  • Każdego dnia pić trzy kolejne szklanki wody
  • Dodaj 10 minut spacerem do codziennego schematu ćwiczeń
  • Przerwij co godzinę w pracy i idź 500 kroków na miejscu (2000 kroków spala 100 kalorii)
  • obudź się 15 minut wcześniej i chodź przed pracą

5. Znajdź sekcję dopingową

Wszyscy potrzebujemy sekcji wiwatowej - musząc podać kogoś innego, daje powód, aby się tam trzymać, gdy nie możesz się zdecydować od wewnątrz, nie ma znaczenia, skąd pochodzi wsparcie - małżonek, Przyjaciel, współpracownik lub online 'kumpel' lub inni.

Pomyśl o pięciu osobach, którzy mogą być w sekcji radosnej. Porozmawiaj z tymi ludźmi o tym, że dajesz wsparcie i sprawi, że będziesz odpowiedzialny podczas pracy, aby osiągnąć utratę wagi lub cele zdrowotne. Wezwij sekcję dopingowania, gdy masz kłopoty z utrzymywaniem się na dobrej kondycji fizycznej. Kiedy osiągniesz małe straty wagi lub cele ćwiczeń, zapraszaj grupę wsparcia do świętowania z Tobą

6. Wybacz mi siebie

Jeśli poślizgasz się na wakacje i przejedziesz, pij za dużo, lub nie wykonujesz - wybacz sobie. Nie bój się, zamiast powiedzieć: 'Naprawdę cieszyłem się z wakacji' i niech to będzie.

Od czasu do czasu daje się odpocząć, aby cieszyć się kilkoma odpustami. Jeśli zaczniesz poczuć się winny za deser na specjalną noc, odpocznij i zacznij swój bardziej zdyscyplinowany program następnego dnia.

7. Nigdy nie głodny

Katherine tallmadge, MA, RD, autor Diet simple , mówi, że największa przyczyna przepełnienia jest niedostateczna. 'Ludzie idą zbyt długo bez jedzenia, a potem świń, gdy są głodni.'

Diety twarde nie pracują dla nikogo, zawierają zaplanowane przekąski w codziennej diecie, aby zapobiec bingom, upewnij się, że można je traktować raz w tygodniu bez poczucia winy, mieć brązowe pióro i cieszyć się każdym ugryzieniem>

8. Pamiętaj, że zmiana wymaga czasu

Łatwo widzieć cienkich ludzi i zastanowić się, jakie są szczęście, ale prawda: jeśli cienka osoba ma ponad 30 - a nawet ponad 20 - są szanse, że ciężko pracują przy cienkich cięciach dzień. Uczyć się od nich. Dowiedz się, jak one pozostają cienkie. Czy to przez więcej ćwiczeń? Jeść mniej przekąsek?

Według kathy kater, LSW i psychoterapeuty w St. Paul, minn., Badania nad różnorodnością organizmu są rozstrzygające. 'Nawet jeśli wszyscy jedli taką samą optymalną, zdrową dietę i wywierali taką samą kondycję fizyczną, nadal będziemy bardzo zróżnicowani w naszych kształtach, niektóre dość cienkie, a niektóre dość duże, ale najbardziej w środku'.

Zrób zobowiązania, aby zmienić niektóre nawyki stylu życia i pozwolić sobie dużo czasu, aby zobaczyć cel. Dodatkowo zaakceptuj fakt, że twoje ciało ma być określoną wielkością - nawet jeśli rozmiar ten nie jest 'chudy' i czuje się dobrze.

9. Poruszać się dziś bardziej; Usiądź mniej

Uczyń zdrowych wyborów poprzez większą aktywność fizyczną. Park na końcu partii podczas sklepu spożywczego. Zmień kanał telewizyjny ręcznie. Weź schody w pracy. Idź na długi spacer z dziećmi lub wnukami. pada na zewnątrz? Chodzić lub biegać w miejscu podczas oglądania telewizji. Nie usprawiedliwia!

Według Christophera Whartona, phD, certyfikowanego osobistego trenera i naukowca ze środkowym środkiem polityki żywnościowej i otyłością na uniwersytecie yale, tym więcej czasu poświęconego na ćwiczenia i bardziej energicznego ćwiczeń, tym więcej spalisz kalorie.

Badania wykazały, że wraz ze wzrostem czasu wysiłku wydłużenie czasu spoczynku w metabolizmie jest wydłużone - mówi wharton.

Dokładnie, aby poruszać się bardziej i usiąść mniej, aby zwiększyć aktywność fizyczną i zdrowie.

10. Świętować każdy dzień podróży

W trakcie wykonywania ćwiczeń i celów związanych z utratą wagi, nie zapomnij cieszyć się każdym dniem. Większość kobiet zgadza się, że ich życie i marzenia o przyszłości są tak powiązane z osiągnięciem określonego celu lub celu, że wszelka przyjemność pochodząca jest pomijana. Pojawiają się problemy, gdy 'cel' staje się jedynym celem życia i przecięcia naszego codziennego życia.

Mimo że zdrowe odchudzanie / ćwiczenia są ważne, należy poświęcić trochę czasu, aby świętować każdy dzień podróży, żyć chwilą i delektować się prostymi przyjemnościami życia codziennego.