Sztuczki do kalorii

Kiedy myślisz o przejściu na dietę, pierwsze słowo, które wskakuje do twojej głowy, to prawdopodobnie 'deprywacja'. To dlatego, że większość planów utraty wagi opiera się na pozbywaniu się Twoich ulubionych potraw, licząc kalorie, a ostatecznie zostawiając głodnych, prędzej czy później - zwykle wcześniej - zmęczony czując się głodny przez cały czas, powiedz ' Aby zaszczepić się z tą dietą 'i powrócić do swoich starych nawyków, co jest błędnym cyklem: przybierasz na wadze, stajesz się oburzony, czujesz się nieszczęśliwy i jeszcze raz zobowiązaj się do znalezienia właściwej diety raz na zawsze

Cóż, masz szczęście. Klinika odchudzania w WHTT może pokazać Ci, jak radzić sobie z utratą wagi, sposobem na uwolnienie się od diety na zawsze. A przez utratę wagi, będziecie też zdrowiej. Utratę zaledwie 5\% do 10\% masy ciała może znacząco poprawić stan zdrowia, zwłaszcza jeśli masz wysokie ciśnienie krwi, cukrzycę typu 2 lub wysoki poziom cholesterolu lub trójglicerydów.

Po pierwsze, musisz być zaangażowany w drobne zmiany stylu życia. Po drugie, zrezygnować z winy! Nie jest dobrym motywatorem i nie ma miejsca na zarządzanie ciężarem, wyposażony w pozytywną postawę, możesz wykonać kilka prostych kroków, aby wyciąć kalorie i wygrać bitwę wybrzuszenia.

5 prostych zmian

Dążymy do nauczenia, aby wprowadzić niewielkie zmiany w ilościach i rodzajach pokarmów, które cieszysz się bez proszenia o całkowite wyżywienie jedzenia. Zakazanie żywności stwarza niesamowite pragnienia! Zamiast prosić Cię o wyeliminowanie ulubionych potraw, chcielibyśmy, aby Ci się podobało z tymi modyfikacjami:

  • Zmniejsz rozmiar porcji . Cokolwiek mniej niż jedzenie było krokiem we właściwym kierunku. Zwiększ swoje porcje zdrowych warzyw z sercem i spróbuj bezsmakowy posiłek każdego tygodnia.
  • Od czasu do czasu zjeść obfite w tych bogatych i dekadenckich produktach, które kochasz. Jeśli powiedzieliśmy, że nigdy nie można mieć innego sernika, pomyślałbyś i marzyć o tym, być może nawet obsesję na punkcie tego ograniczenia. Lepiej jest zaspokoić twoje pragnienia małymi porcjami tego, czego pragniesz, po prostu wiedząc, że możesz mieć to gorące ognikki od czasu do czasu uprawniające do tego i pomaga utrzymać silną determinację.
  • Modyfikuj jedzenie . Jeśli lubisz lody super-premium, spróbuj jogurtu o niskiej zawartości tłuszczu. Możesz być zaskoczony, jak zdrowsza alternatywa może zaspokoić twoje pragnienia. Użycie inteligentnych substytutów, takich jak wymienione poniżej, to kolejny sposób modyfikowania rodzinnych ulubionych, aby były zdrowsze. Nie zapomnij odwiedzić naszego własnego przepisowego tablicy lekarskiej dla elaine magee 's świetne sugestie co do żywności pożywne i smaczne.
  • Wytnij tłuszcz . Tłuszcz ma 9 kalorii na gram, podczas gdy białko i węglowodany mają tylko 4. jeśli tylko zmniejszysz zawartość tłuszczu w diecie, możesz obniżyć kalorie podczas jedzenia w tej samej ilości żywności. Również jedzenie diety o niższej zawartości tłuszczu sprawia, że ​​czujesz się lepiej i poprawi twoje zdrowie.
  • Pompuj włókno . Jedząc mnóstwo pełnych ziaren, owoców, warzyw i roślin strączkowych to świetny sposób na poczucie zadowolenia z mniejszej liczby kalorii. Te produkty są napełniane przeciwutleniaczami i fitochemikaliami, które obniżyły ryzyko raka i choroby serca.

Możesz zaoszczędzić nawet więcej kalorii, wprowadzając kilka inteligentnych substytucji, gdy jesteś w kuchni. Oto kilka modyfikacji, które można wykorzystać do 'zdrowego' gotowania. Być ryzykownym i będziesz zaskoczony tym, jak pyszne jedzenie może być bez tych dodatkowych kalorii.

Salsa owocowo-warzywna lub puree warzywne rozcieńczone dodatkiem bulionu.
inteligentne substytucje, które pomogą wyciąć kalorie
Zamiast używać: Spróbuj:
Krem Beztłuszczowe odparowane mleko lub beztłuszczowa połowa & Połowa.
Tłuszcz do zagęszczania sosów, zup, gulaszów puree, gotowane ziemniaki lub prażone warzywa.
olej w marynacie Soki cytrynowe lub dodatki smakowe.
Stick margaryna margaryna z tuby, olej roślinny lub aromatyczny bulion.
cały ser w przepisie połowa ilości ostrego sera lub takiej samej ilości sera o niskiej zawartości tłuszczu.
Wino lub alkohol w trakcie gotowania Sos smakowy lub sok jabłkowy.
Wołowina ziemniaczana Połowa ilości chudego mięsa mielonego, pół fasoli lub tofu.
Sosy o wysokiej zawartości tłuszczu
Całe jaja Dwa białka na każde jajko lub substytut jaj.
olej lub masło w wyrobach pieczonych niesłodzone jabłka, śliwki niemowlęce lub beztłuszczowe kwaśne śmietanki.

Jeśli cięcie kalorii nie jest twoją sprawą, możesz spalić dodatkowe kalorie. Wszyscy wiemy, jak łatwo jest jeść dodatkowe kalorie. Jak łatwo jest je spalić?

Dwudziestopunktowa osoba może spalić 100 kalorii:

  • Pedalizowanie roweru treningowego przez 13 minut
  • Wspinaczka w górę iw dół po schodach przez 16 minut
  • Ogrodnictwo przez 18 minut
  • Idąc szybko przez 22 minuty
  • Czyszczenie domu przez 25 minut

Rich Weil, nasz guru fitness, ma wszelkie ciekawe zabawy, które pomogą Ci nauczyć się kochać aktywność fizyczną. Wpadnij na swoje ćwiczenia i planszę na temat nowych pomysłów.

Najważniejsze jest znalezienie prostych sposobów włączania do kalibracji lub kalorii oszczędności kroków do codziennego życia. Jeśli staną się zwyczajem, od razu będziesz walczyć o utratę wagi.