7 porad małżeństwa, aby pozostać szczęśliwy w miłości

Jest to czas odliczania, tysiące par będzie chodzić po przejściu w sobotę, 7-7-07, mając nadzieję, że wszystkie te 7 - długotrwałe szczęście - będą miały szczęście z miłości. Jeden z najpopularniejszych dat weselnych w historii współczesnej, według przytłoczonych planistów ślubnych, kwiaciarni i fotografów.

Specjaliści z zakresu relacji ostrzegają jednak, że potrzeba więcej niż szczęścia, aby pozostać razem i pokonać szanse rozwodu, teraz szacuje się na koniec połowa dzisiejszych małżeństw, tutaj eksperci związani z konsultacjami z WHTT oferują najlepsze wskazówki dotyczące małżeństwa Jak się trzymać w miłości i wychodzą poza zwykłe wskazówki, aby kupić kwiaty, gotować ulubiony posiłek i pamiętać, aby zaplanować datę nocy.

Porada dla małżeństwa 1: oczyścić słowo 'D' '.

Ze smakiem tortu weselnego ledwie z ust, rozwód jest ostatnią myślą lub słowem - na nowożeńczym umysle, ale w miarę upływu okresu miodowego i codziennych trudności, słowo może Często pojawiają się podczas dyskusji na niektóre pary, powiedzmy, doradcy relacji.

'Po prostu nie idź tam', sugeruje steve brody, phD, psycholog w Cambrii, w Kalifornii, który doradza parom '. Niektórzy ludzie zbyt wcześnie, a zbyt często w związku. Wzbudza cały poziom lęku [w osobie, która go słyszała] '.

Rozwód jest uważany za brudne słowo przez ponad 200 'mistrzów małżeństwa', z którymi przeprowadzono wywiady z książką, Project everlasting . Współautorzy mat boggs i jason miller, kawalerzy i przyjaciele z dzieciństwa z portlandu, rudy, podróżowali po kraju, aby rozmawiać z małżonkami, poślubiając 40 lub więcej lat i poprosić o ich najlepsze małżeństwa.

Boggs mówi, że 'nie używajcie słowa D', mówi jedna z najpowtarzniejszych wskazówek, aby utrzymać szczęśliwe małżeństwo - mówią mu: 'Potrzebujesz całej swojej energii, aby znaleźć rozwiązanie problemu i wypracować to . Jeśli nawet rozważasz rozwód, zmniejszasz zdolność do rozwiązania problemu '.

Oczywiście, boggs mówi, mistrzowie małżeństwa uznali, że niektóre sytuacje są łamliwe, takie jak uzależnienie, cudzołóstwo czy nadużycia. Ale kiedy problem jest mniej surowy, wielu mistrzów małżeństwa powiedział mu, że tworzą 'księgę życia'. Wydostają się z kartki i zapisują wszystko, co kochają o swoim małżonku. W końcu zmieniają bieg i zaczną skupiać się na tym, co jest dobre, a nie co jest nie tak.

Porada dla małżeństwa 2: wymień 7 śmiertelnych nawyków w małżeństwie z 7 zwyczajami opiekuńczymi.

Nauka siedmiu złych nawyków i siedmiu dobrych jest łatwą częścią, przyznać się William Glasser, MD, psychiatra z Los angeles i jego żonie, carleen glasser, MA, który współautował osiem lekcji na szczęśliwszy Małżeństwo i włącza ten pomysł do swojej książki i sesji doradczych. Praktyczne ich wykorzystanie w praktyce wymaga oczywiście wysiłku.

siedem śmiertelnych nawyków krytykuje, obwinia, narzeka, nęka, gniewa, karania i przekupywania.

siedem nawyków opiekuńczych obejmuje wspieranie, zachęcanie, słuchanie, akceptowanie, zaufanie, przestrzeganie i negocjowanie różnic.

Porada dla małżeństwa 3: dbaj o siebie.

To małżeństwo jest krótkie i słodkie: 'dbaj o siebie fizycznie i duchowo', brody mówi parom.

W ten sposób Twój stres spadnie i twoja tolerancja będzie się zwiększać. Będziesz mniej narażony na nerwy - i skłócić się. Bardziej prawdopodobne jest, że masz szczęśliwe małżeństwo.

Porada dla małżeństwa nr. 4: dyskutuj na zewnątrz przyjaźni.

Podczas gdy niektóre małżonkowie rozważy takie działania, jak przyjaźnie w miejscu pracy z członkami płci przeciwnej, niektóre eksperci z branży nie zgadzają się.

'Nie jestem wielka w związku z przyjaźniami międzyludzkimi dla małżonków' - mówi Brody - 'to gra z ogniem'. Jeden z wyjątków w swojej książce: jeśli żona ma przyjaźń z gejem lub mąż ma przyjaźń z gejowską kobietą, jest w porządku, ponieważ potencjał romansu nie istnieje.

W przeciwnym razie, mówi, linia jest zbyt łatwa i skłonna do przekroczenia.

Porada dla małżeństwa 5: przestań próbować kontrolować swojego partnera.

Jest to kolejny z tych łatwiejszych niż powiedziane małżeństw, ale starając się kontrolować siebie nawzajem - przy użyciu technik psychologów nazywających 'zewnętrzną kontrolą' - jest głównym źródłem nieszczęścia małżeństwa, zgodnie z Do szczęśliwych małżeństw, partnerzy wiedzą, że nie mogą kontrolować siebie nawzajem.

Praktykujesz tę 'zewnętrzną kontrolę', jeśli kiedykolwiek powiedziałeś swojemu partnerowi, że muszą zachowywać się tak, jak chcesz, lub że wiesz, co jest słuszne.

Uczenie się, że nie kontroluje partnera może być długotrwały, ale szklarze oferują kilka wskazówek na temat wychowania siebie. 'Najpierw pomyśl', mówi carleen glasser. Zadaj sobie pytanie: 'jeśli mogę tylko kontrolować własne zachowanie, co mogę zrobić, aby pomóc małżeństwu?' Zastanów się, co możesz zmienić, aby lepiej rozwiązać problem. Sugeruje.

Porada dla małżeństwa 6: szanuj i szanuj swojego partnera.

'bądźcie uhonorowani przez cały czas', mówi thomas merrill. To znaczy, że nie ma żadnych 'moich staruszków', mówi. A to znaczy, żona nie powinna flirtować z męskimi współpracownikami lub innymi mężczyznami.

Szacunek był również wskazówkami małżeństwa, które pojawiły się często od mistrzów małżeństwa, mówi boggs. 'Zasadą nr 1, którą niemal wszyscy mówili, jest szacunek', mówi. 'Możesz szanować bez miłości, ale bez miłości nie możesz mieć miłości'.

Szacunek, powiedzmy, że ci, którzy mają szczęśliwe małżeństwo, nie podważają swojego partnera przed dziećmi. 'I nie wychodzisz na zewnątrz małżeństwa, gdy masz problem', mówi boggs - 'porozmawiaj o tym ze swoim partnerem'.

Szacunek oznacza, że ​​nie krytykował swojego towarzysza przed innymi, marser i boggs były często powiadane przez mistrzów małżeństwa. Aby ten cel małżeństwa łatwiej praktykować, rozważmy wkład jednego mistrza małżeństwa w ten temat, mówi boggs. 'Jeden człowiek powiedział mi:' powiedzmy, że ktoś idzie, gdy krytykujesz swojego partnera, to jest jedyna opinia, którą mają z ciebie '.

Porada dla małżeństwa 7: jeśli jesteś żoną, spuść swoje oczekiwania, jeśli jesteś mężem, wskocz na talerz.

Kiedy steve brody i jego żona, broszka o katowicach, MFT, doradca małżeństwa i rodziny, zwiedzili kraj, aby promować ich książkę, Odnowić małżeństwo w średnim wieku , zapytali publiczność, czego chcą od małżeństwa .

'kobiety oczekiwały, że będą kochane, cenne, słuchane, opiekujące się i upolowane' - mówi steve brody. Mieli długą listę oczekiwań i oczekiwań, wspomina. Mężczyźni żartowali, że ich oczekiwania są bardziej podstawowe: ich typowe odpowiedzi, mówi Brody: 'weź jedzenie i pokazać się nago'.

Podczas gdy mężczyźni pół żartowali, luki w oczekiwaniach to dobra lekcja. Aby zmniejszyć różnicę, mówi Brody, kobiety muszą obniżyć swoje oczekiwania - na przykład nie spodziewają się romantyzmu na 24 godziny w tygodniu, zwłaszcza jeśli ich partner po prostu pracował w niewiarygodnie długim tygodniu.

Mężczyźni muszą zrobić kilka rzeczy, które kobieta chce, na przykład nadawanie priorytetu ich relacjom i słuchanie więcej, mówi. W skrócie, Brody mówi: 'mężczyźni muszą robić to samo w domu, co robią w pracy'. Mówi mężom, że radzi to myśleć w ten sposób: 'twoja żona to klient milion dolarów, jeśli wyjdzie za drzwi, firma jest zamknięta'.