Spektyw długoterminowe relacje

grudzień. 24, 2001 - czasami wszyscy wchodzimy do studni. Bez jednoczesnego wysiłku, możesz robić to samo raz na zawsze, niezależnie od tego, czy jest to strona łóżka, na którą się śpi, jak szczotkować zęby, czy też ty i twój partner ma (lub nie masz) seksu.

Związki potrzebują uwagi. W rzeczywistości kwitną na tym. Oto kilka pomysłów na rozpoczęcie życia miłości - zaczęło się dzisiaj.

101 sposobów powiedzenia 'Kocham cię'

Dajemy miłemu partnerowi sposób, w jaki chcemy nam to dać. Ale nie zawsze pracuje, ponieważ wszyscy mamy różne potrzeby i pragnienia, z biegiem czasu, jak rutynowo wkrada się, wielu z nas zapomina okazywać naszą miłość do naszego partnera tak często, jak lubi, jak chce.

Pomyśl o swoim partnerze. Następnie odpowiedz. Jeśli jest chłopakiem imprezowym, weź go na noc w mieście, jeśli kocha operę, kup bilety w ostatniej chwili, jeśli jest osobą prywatną, weź dzieci z jego włosów na weekend. Możliwości są nieskończone.

Przechwytuj dzień

Robisz to, kiedy masz duży projekt w pracy lub gdy musisz znaleźć aktywność, aby dzieci były zajęte. Ale może Cię zaskoczyć, aby zobaczyć, co się dzieje, gdy poświęciasz chwilę każdego dnia tygodnia, aby skupić się na twoim związku.

Kiedy po raz pierwszy wstajesz, pomyśl sobie: 'co mogę dziś zrobić dla mojego partnera?' Niektóre pomysły obejmują całowanie go za każdym razem, gdy się zbliża, flirtuje z nią tak, jakby była nowa randka lub codziennie nosiła swoje ulubione perfumy, a nie tylko na specjalne okazje.

Pobierz twórcze soki

Płeć - koncepcja nie uległa zmianie, chociaż istnieją niekończące się odmiany tematu, ale czy coś zmienia się z tym, co ty i twój partner robisz razem? Trochę czasu, aby go wydzielić - Nie, naprawdę - usiądź z partnerem i napisz swój zwykły repertuar seksualny, a następnie zrób listę rzeczy, które już robisz, a także dodaj działania, które Twoim zdaniem Ci się podobają. P>

Nie wybieraj wyborów partnera, gdy lista jest tworzona, a pomysły płynąć swobodnie.

Teraz z kolei zwracaj uwagę na poziom zainteresowania każdą nową aktywnością, wybierając liczbę od jednego do sześciu (1=tak, tak! I 6=nie ma możliwości!). Oprócz pomagania Tobie i Twojemu partnerowi wyznaczać granice seksualne, to ćwiczenie daje Ci pożywienie jako partner seksualny.

Podaj i otrzymasz

Po długim czasie razem podejmujemy role, najczęściej 'dawcę' i 'odbiorcę'. Potrzeba trochę wysiłku, aby wyrwać się i przynieść większą równość. Jednym z najlepszych sposobów na to jest masaż.

Z kolei kręcimy się nawzajem. Poproś swojego partnera o dokładną informację, gdzie i jak chce się potarlać. Masować jedną część ciała (plecy, ręce, głowę lub stopy) przez 10 minut. Odbiorca daje pozytywne opinie, gdy coś jest słuszne i konstruktywne, gdy dawca może dostosować swoje tempo, ciśnienie lub ruchy.

Łatwo przenieść te umiejętności do swojego kochającego, a nie seksualnego 'status quo', z kolei sprawia przyjemność siebie nawzajem. Każdy partner podaje wskazówki dotyczące tego, co chce partnerowi. Wtedy przełączasz się. To potężny sposób na poznanie potrzeb Twojego partnera i sposobu zapytania o to, co chcesz.

Rezerwacje dla dwóch

Silly, jak może się wydawać, odkładanie na bok jednej godziny czasu na seks w każdym tygodniu może zwiększyć satysfakcję, niż jakakolwiek inna zmiana. Nie musisz uprawiać seksu w ciągu godziny, jeśli nie jesteś w nastroju, a warunki nie są prawidłowe (jeden z was jest chory, wycieńczony, boli, itd.). Ale jeśli tak, to będziesz miał całą godzinę bez zakłóceń na zaskakująco satysfakcjonujące doświadczenie.