8 sposobów na stres w miejscu pracy

To jest dobre dla każdego, aby nauczyć się złagodzić stres i jest niezwykle ważne, jeśli masz reumatoidalne zapalenie stawów.

Poczucie zmartwienia i napięć sprawia, że ​​niektóre objawy RA są gorsze. Tylko życie z chorobą może być dużo do obsługi.

Czasem trudno jest zarządzać stresem, zwłaszcza w pracy, gdy sprawy się denerwują, musisz pozostać na zadaniu. Użyj tych ośmiu stresujących biliardów, aby zachować spokój i kontynuować.

1. Stretch. dążyć do przerwy co pół godziny, aby się rozciągnąć, chodzić i oczyścić głowę. Kiedy możesz, rozciągnij się do biurka, spróbuj przesunąć wszystkie stawy, zsunąć plecami, wzruszać ramionami, wyciągnij ręce nad głową, pazzle rękami pod biurkiem, zgiąć kostki i palce u nogi. / P>

2. oddychaj głęboko. Weź kilka głębokich oddechów oczami zamkniętymi lub otwartymi. Wdychać przez nos, czując rozszerzenie piersi. A następnie wydech przez usta. Powtórz.

3. Zrelaksować mięśnie. Powoli zrelaksuj wszystkie grupy mięśni w ciele. Zacznij od twoich stóp i kończ się głową. Najpierw napięcie mięśniowe przez około 8 sekund. A następnie zrelaksuj się i poczuj napięcie rozluźnione.

4. Skoncentruj się na kojącym obrazie. trzymaj zdjęcia na biurku lub pokaz slajdów na komputerze, które Cię zrelaksują. Wybierz coś, co lubisz - ulubione miejsce na wakacje, zdjęcia ukochanych, urocze kociaki. Wszystko, co sprawia, że ​​się uśmiechasz lub czuje się spokojny.

5 Słuchaj. poślizgnij się na parę słuchawek na kilka minut. Bawić się piosenką, która daje Ci szczęśliwe, kojące myśli. Lub słuchaj relaksujących dźwięków, jak fale oceanu lub wodospad.

6. Zapach. niektóre zapachy - jak lawenda, rumianek i drewno sandałowe - mogą złagodzić stres dla niektórych osób. Trzymaj butelkę zapachowej płynu do rąk na biurku i użyj go, gdy potrzebujesz trochę 'aromaterapii'. Otrzymuj produkty z prawdziwymi olejkami eterycznymi zamiast sztucznych zapachów.

7. Napisz w dzienniku. Kiedy czujesz się niespokojny, usuń się z biurka i wyjmij wkładkę - albo wyczyść ekran i otwórz nowy plik - i napisz na kilka minut. Badania dowodzą, że pisanie tego, co czuje, może sprawić, że poczujesz się lepiej, a nawet obniżyć ciśnienie krwi. Jeśli prowadzenie dziennika jest niezręczne, napisz e-maila o swoich uczuciach do swojego najlepszego przyjaciela, kiedy skończysz, możesz zdecydować Wysłać je lub po prostu zachować je dla siebie.

8. Zastanów się nad tym, co cię podkreśla. często staramy się wycisnąć z głowy głowy, aby się uspokoić, ale to też może pomóc, co Cię tym martwi? Czy twój szef mówił coś, co cię zdenerwowało, gdy masz wyraźniejsze poczucie problemu, możesz wymyślić rozwiązanie. Będziesz czuć się bardziej kontrolowany i mniej napięty.