Jak najlepiej wykorzystać swoją wizytę dentystyczną

Jako prezes chrystologicznej rzeki w Bostonie, znawcy chorych na AH, DMD, mają na celu zapewnienie opieki dentystycznej jako pozytywnej, bezbolesnej i wręcz relaksującej - z ciepłymi okrągłymi dekoltami, poduszkami do oczu i zabiegami z parafiną, aby odwrócić uwagę Z Twojej firmy.

'jeśli znajdziesz się u dentysty w bolesnej lub strasznej rzeczy, co oznacza, że ​​musisz znaleźć nowego dentysty' - mówi. Sivers dzieli te słowa mądrości.

Jeśli Twoje stomatologiczne sprzątanie zajmuje mniej czasu niż sitcom, to nie jest wystarczająco dokładne. 'Badanie dentystyczne w czasie krótszym niż pół godziny to po prostu brak czasu na czyszczenie i na lekarza dentysty. Czyszczenie z higienisty powinno trwać co najmniej 30 do 45 minut, a następnie część dentysty, która nie powinna być 30-sekundowym uściskiem dłoni i przejeżdżać samochodem, powinien sprawdzić każdy ząb, wszystkie dziąsła, Tak daleko, a także badanie przesiewowe w kierunku raka jamy ustnej '.

W czymś takim jak korona, implant czy czapka? Poproś swojego dentysty, gdzie został sprzęt. Jedna grupa pochodzi z takich miejsc jak Szwajcaria, Niemcy i Japonia, gdzie są wykonywane w bardzo ściśle kontrolowanych warunkach przez wiodących techników świata, a następnie można uzyskać materiały z Meksyku, Chinach czy Tajlandii, gdzie pracownicy są często przeszkoleni w pracy, a jakość jest wątpliwa. '

Dwa słowa: zrobić nici dentystyczne. 'Tysiące nowych produktów może twierdzić, że symulują flossing i wierz mi, cały świat szuka substytutu, ale nici dentystyczne to złoty standard. Myślę o tym w ten sposób: nici dentystyczne jest niczym szmatka używana w staromodnym butiku , Zakręca się wokół buta, okrążając je każdym ruchem tam iz powrotem '.

Udoskonal swoją technikę. 'Niestety większość z nas nadal szczotkuje tak samo, jak my, małe dzieci - twarde, szybkie i nie bardzo dokładne. Aby dokładnie wyczyścić te małe obszary, musisz iść w górę iw dół, tam iz powrotem, Ruchy kołowe '.

praktyka dentystyczna

Zapytaliśmy starszych o swoje własne nawyki dentystyczne.

Czy żujesz gumę? 'yup.Jest, nie wiele, pamiętaj o tobie, ale ja.' Dodatkowa ślina jest dobra dla twoich ust '

bezglutenowa guma, prawda? 'nie, nie zawsze! Rodzaj tego rodzaju ze środkiem słodzącym ksylitolu jest popularny, ponieważ przylega do bakterii i hamuje wzrost, a czasami przeżuję. Ale również żuć zwykłą starą gumę - jakikolwiek rodzaj. Dodana produkcja śliny skutecznie rozcieńcza cukier, więc tak naprawdę nie jest inaczej. '

Jeśli nie możesz pędzić, co robisz? 'Zwykle dokładnie spłukuję wodą, chociaż jedzenie jabłka może też pomóc. Inne dobre wybory, gdy trudno pędzić: ser, orzechy i 100\% surowe kakao '.

Czy jesteś jednym z tych osób, które po zjedzeniu zębów po obiedzie? 'nie, ja nie. Pędzę dwa razy dziennie, tak jak zalecamy naszym pacjentom. To prawda, statystycznie rzecz biorąc, dodanie dodatkowego szczotkowania nie powoduje znacznej różnicy '.

Czy mogę wymienić szczoteczka do zębów po zimnym? 'nie, ale używam szczoteczki do zębów, która jest wyposażona w stację dezynfekcji UV, więc po każdym użyciu odświeżam głowę po każdym badaniu (co 3 miesiące) Wymienię głowę na nowy. '

Znajdź więcej artykułów, przeglądaj problemy i przeczytaj bieżące wydanie 'magazynu WHTT'.