Podręcznik człowieka do chirurgii plastycznej

Stopy krowy, rozszerzone naczynia krwionośne, brązowe plamy - mężczyźni nie lubią oznak starzenia się więcej niż kobiet. W ciągu ostatnich kilku lat więcej mężczyzn zdecydowało się na procedury kosmetyczne niż kiedykolwiek.

'Myślenie wśród ludzi dzisiaj jest takie, że facet to robi to, aby położyć najlepsze stopy.' 'Birmingham, dermatolog christopher harmon, MD, mówi o tym, że jest bardziej sprawą należytej staranności niż sprawą próżności'.

W 2012 r. Ponad miliona mężczyzn zdecydowało się na zabiegi kosmetyczne, takie jak zastrzyki, które relaksują zmarszczki na twarz oraz inne zabiegi nonsurgiczne, zgodnie z amerykańskim społeczeństwem chirurgów plastycznych. Tutaj robią to, aby odwrócić zegar:

Zabiegi przeciwzmarszczkowe. Zastrzyki toksyny botulinowej typu A, takie jak botox, dysport i xeomin, mogą wyrzucić stopy krew, zmarszczone linie między brwiami a poziomymi liniami czołowymi przez kilka miesięcy. Celują i osłabiają zmarszczki zmarszczek .

Lasery i intensywne procedury impulsu świetlnego. wiele rodzajów laserów może leczyć starzenie się twarzy. Pulsujące lasery barwiące, na przykład, rozszerzone naczynia krwionośne (żyły pająkowe), które osłabiają nos, policzki i podbródek.

Napełnianie tkankami miękkimi. wstrzykiwań kolagenu, kwasu hialuronowego i innych substancji, które powoduje, że organizm naturalnie wygładza zmarszczki, oliwkowe wargi i sprawia, że ​​twarz staje się młodsza. Zabiegi trwają od kilku miesięcy do 2 lat.

Nip i tuck dla mężczyzn

Chirurgia plastyczna jest również popularna wśród mężczyzn. Najczęstsze procedury to:

Plastyka nosa. typowy człowiek, który poddawany jest tej procedurze, chce mniejszego, mniej wyboisty nos, mówi david cangello, MD. On jest chirurgiem plastycznym w szpitalu na wzgórzu lenox w mieście nowojorskim, jego pacjenci z rhinoplastyką są zazwyczaj w wieku od 20 do 30 lat.

Powiększenie powiek '' to jest zabieg odmładzający dla mężczyzn, którzy chcą wyglądać młodsi ', mówi cangello, widzi mnóstwo mężczyzn ze zwisającą górną powieką skórą, która sprawia, że ​​wyglądają na zmęczoną. Torby pod oczami.

Liposukcja Ta procedura usuwa nadmiar tłuszczu z określonych części ciała, najczęściej wokół mężczyzny w środku. 'Wielu mężczyzn chce mieć szczupłą sylwetkę, mocniej brzuch', mówi cangello. P>

Wskazówka eksperta

'mają realistyczne oczekiwania - mężczyźni muszą zrozumieć, że dobre zabiegi kosmetyczne sprawią, że będą wyglądać dobrze i odświeżeni, ale nie 20 lat młodsi lub jak brad pitt'. - david cangello, MD

Znajdź więcej artykułów, przeglądaj problemy i przeczytaj bieżące wydanie 'magazynu WHTT'.