Zdrowie mężczyzny: ćwiczenia - ćwiczenia

Prasa w klatce piersiowej maszyny

Prasa w klatce piersiowej w maszynie to świetny sposób, aby pompować klatkę piersiową bez potrzeby obserwatora. W tym filmie osobisty trener pokazuje, jak to zostało zrobione.

Prasa w klatce piersiowej

Bezpłatna klatka piersiowa w klatce piersiowej i klatka piersiowa

Maszyny do swobodnego przemieszczania oferują wiele zalet w stosunku do wolnych ciężarów. Dowiedz się więcej i obserwuj osobistego trenera ćwiczeń w tym filmie WHTT.

Wolna klatka piersiowa i klatka piersiowa

Krążenie kręcone bicepsem

Czy wiesz, jak prawidłowo wykonać curl bicepsowy? W tym filmie WHTT osobisty trener umozliwia Ci znalezienie odpowiedniego miejsca na bulice bicepsa.

Kabel biceps zwinąć

Rozszerzenie tricepsów kablowych

Chcesz duże ramiona? Triceps jest kluczowy. W tym filmie WHTT trener osobisty pokazuje jeden z najlepszych ćwiczeń dla ogromnych tricepsów.

Przedłużenie tricepsów kablowych

Lat pulldown: w poszukiwaniu 'V'

Lat pulldown jest jednym z najlepszych sposobów na uzyskanie tego klasycznego kształtu w plecy. Osoba trenująca pokazuje, jak wykonać to ćwiczenie i inne ćwiczenia kręgosłupa w tym filmie WHTT.

Lat pull down

Wędkarka wolnostojąca

To ćwiczenie to świetny sposób na wypracowanie wielu mięśni górnej i dolnej części pleców. W tym filmie WHTT osobisty trener prowadzi Cię przez kolejne etapy.

Wioślarstwo wolnostojące

ćwiczenia na ćwiczenia bez ruchu

Staty są kluczem do silnych, mięśniowych nóg, ale wiele mężczyzn ryzykuje urazem, czyniąc je niepoprawnie. W tym WHTT wideo oglądaj osobisty trener czyni je poprawnie, dzięki czemu można uzyskać duży i bezpieczny.

Ćwiczenia na swobodne ćwiczenia

Siedzenie nogawki

Człowiek często popełnia błąd podczas robienia naciśnięć nóg z nogami. Osobisty trener dzieli się jego wiedzą na ten film z WHTT i pokazuje, jak to zrobić poprawnie.

Prasa do nog

Maszyna do czyszczenia nóg nogowych

Jak leży noga w pozycji leżącej? Upewnij się, że robisz to poprawnie dla największej pompy. Osobisty trener pokazuje, jak to jest w tym filmie WHTT.

Leżąca maszyna do naciągania nóg

Rozszerzenia nogi

Tam jest! Nie rób kolejnego przedłużenia nogi, nie oglądając tego filmu. Kolana są zagrożone.

Rozszerzenia nóg

ćwiczenia udarowe: leżące zwisające nogi

Uważaj na plecy, jeśli chodzi o leżące loki. Dowiedz się, jak nogi mogą pompować swoje ścięgna i oglądać osobisty trener wykonywać ćwiczenia poprawnie w tym filmie WHTT.

Leżące loki

ćwiczenia łydek

Hey guys, nie ignoruj ​​swoich zapomnianych cieląt! Oglądaj osobistego trenera zrobić proste, ale skuteczne ćwiczenie w tym WHTT wideo.

Ćwiczenia łydek

Sit-up

W tym filmie WHTT osobisty trener pokazuje prawidłowy i niewłaściwy sposób robienia sit-ups na sześciopakowy abs.

Siedzenie

Ćwiczenie dla niższego absa

Faceci, jeśli wybierasz się na wielką abs, nie zapominaj o niższych i skąpech. W tym filmie WHTT osobisty trener pokazuje właściwy sposób pracy tych mięśni.

Ćwiczenia na niższe abs

Stały kryzys

Szukasz czegoś nowego, aby zaatakować Twój abs? Stały kryzys może być właśnie dla Ciebie. Osobisty trener pokazuje, jak to zrobić w tym filmie WHTT.

Stały kryzys

Spice your abs workout

Twister może pokazać Ci mięśnie, których nawet nie wiesz, ten film pokazuje, jak to zrobić - bezpośrednio z trenera osobistego.

Spice your abs treningu

rząd kabla jednej ręki

Silny rdzeń jest silnym ciałem. Osobisty trener pokazuje właściwą technikę rzutu kabla z jednym ramieniem w tym filmie WHTT.

Jeden rząd ramienia kabla